ROZBIJTE ZLATÉ PRASÁTKO

Ne nadarmo je symbol prasátka spojen s penězi a bohatstvím. I energie Vepře, který vládne listopadu je zaměřena na peníze a celkovou hojnost. Tu bychom si měli nejvíce uvědomit právě v listopadu.

S Vepřem bychom si tak měli ukázat, jak dobře se máme. Nemusíte být milionáři na to, abyste se měli dobře. Každý má jiný životní standard. A právě ten váš životní standard má být naplněn. Pokud se ho v tomto roce podařilo naplnit (a možná získat i něco navíc), pak je důležité to právě v listopadu oslavit.

Peníze, které jsou spojeny s energií Vepře, ale mají plynout. Vepř patří k energii Vody a ta musí plynout. Proto i peníze nemají „stát“, ale jak se říká: musí se točit. Peníze k naší společnosti patří a pro mnohé lidi jsou kromě jiného i jistým zdrojem pocitu jistoty. I když peníze nemají být podle Feng Ren Shui cílem našeho snažení, přeci jen je to důležitý nástroj pro to, abychom svých cílů dosahovali. Pokud se vám tedy podařilo v tomto roce něco našetřit, měli byste právě v listopadu využít energii plynutí Vody a část peněz pustit zpět do oběhu. Můžete to udělat formou nějaké dlouhodobější investice nebo si prostě jen tak udělat radost něčím, co vás potěší. Rozhodně bychom ale v listopadu neměli na penězích sedět.

Jednou z možností, jak peníze využít jsou Vánoce. Víme, že se říká: bohaté Vánoce. A tak část svých úspor můžete věnovat tomu, že letos prožijete opravdu bohaté Vánoce. A nemusí to být o drahých darech. Může to být např. to, že pojedete na nějaké krásné místo, kam se již dlouhou dobu těšíte apod. Jde hlavně o to udělat si radost. To je energie, kterou Vepř má rád a chce ji všem dopřát, tedy i vám.

S pocitem hojnosti tak můžete vstoupit do nového roku, kterému bude vládnout průrazný Tygr. Pokud budete dostatečně zajištěni, můžete toho využít k tomu, abyste využili co nejvíce nových příležitostí, které právě Tygr může v příštím roce přinést.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 711

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍm FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na přípravný seminář

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 5.2. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.