OBZVLÁŠŤ V LISTOPADU LÁSKA PROCHÁZÍ ŽALUDKEM

To, že jídlo je silně spojeno s energií vztahů se ve Škole Feng Ren Shui učíme hned od začátku. A který měsíc je více spojen s hodováním než právě listopad? Žádný. Proto bychom měli co nejvíce využít tuto příležitost právě pro posilování našich vztahů.

Listopad by tak měl být opravdu „sezonou jídla a hodování“. A slovíčko hodování je opravdu důležité. Pokud chcete s někým upevnit vztahy a dodat jim sílu a energii i pro příští rok, měli byste pro svého partnera uspořádat opravdovou hostinu. Jídlo musí vypadat bohatě a rozmanitě. Nestačí mít na stole jen velký talíř s velkou porcí jednoho jídla. Zde jde opravdu o pestrost. Chodů musí být několik (klidně i menší) a musí být dostatečný výběr z různých pokrmů. Stůl se tak musí stát tabulí hojnosti. Nejlepší je, když na stole jsou všechny pokrmy a vy si s partnerem můžete vybírat podle momentální chuti. Nejde o to sníst všechno. Nemusíte se přecpat. Ale ten pocit, že můžete…. To je ta energie, kterou potřebujete vytvořit.

Toto se netýká jen osobních vztahů. Jde o všechny úzké vztahy, ať již osobní, nebo pracovní. Důležité je, abyste se co nejvíce vložili do role pozorného hostitele. Sami se co nejvíce podílejte na přípravě hostiny. Nemusíte přímo vařit, ale pečlivě vybírejte, co na tabuli hojnosti bude za jídla, kde se nakoupí, kdo je připraví, jakou úpravu zvolíte atd. Nemusí ale jít o žádná náročná jídla a gastronomii ve formě umění. V listopadu vládne Vepř a ten spíše ocení jednoduchost. Mohou to tedy být i „obyčejná“ a jednoduchá jídla.

Jídla by každopádně mělo být víc, než sníte. Vepř má rád nadbytek. Proto hostinu připravte tak, že by se dostatečně najedlo i více lidí, než jen vy dva s partnerem. A nelitujte peněz. Můžete to klidně považovat za svoji velmi důležitou investici do vašeho vztahu. A věřte, že se vám to vrátí několikanásobně. Vepř je spojen s hojností i v oblasti peněz. Čím více jich investujete, tím větší výnos získáte.

Místo pro hostinu vybírejte opravdu pečlivě. Můžete ji klidně uspořádat doma. Důležité ale je, abyste se společně s partnerem cítili opravdu dobře. Pokud váš partner má raději domácí prostředí, uspořádejte hostinu doma, pokud mu dělá dobře kvalitní a prestižní restaurace, uspořádejte hostinu tam. To, jak se budete s partnerem cítit je velmi důležité. Musíte mít oba možnost chovat se naprosto přirozeně a uvolněně. Vepř nemá rád žádný stres, napětí a při jídle nechce řešit, která část příboru se používá k danému chodu či pravidla etikety.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 711

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍm FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.