SNAŽTE SE ZKLIDNIT I SVÉ PODNIKATELSKÉ AKTIVITY

Pro mnohé firmy a podnikatele může být konec roku velmi hektickým obdobím. Hlavně pro ty společnosti, které jsou nějakým způsobem spojeny např. s vánočními dárky a službami. Mnoho firem také ke konci roku finišuje své plány a snaží se na poslední chvíli dohonit to, co se v průběhu roku nepodařilo.

Přílišná aktivita v listopadu však může být opravdu velmi vyčerpávající. Nemáme žádnou podporu aktivních energií zvenčí a proto všechny aktivity budeme muset „saturovat“ ze své vlastní energie. Tu pak čerpáme z tzv. základní (neboli životní) energie a tím si oslabujeme náš organismus a oslabujeme jeho regeneraci.

Připravili jsme pro vás nový seminář jak své podnikání a kariéru co nejlépe nastavit pro rok 2022. Koná se 30.1. 2022. Přihlaste se na skolafrs@gmail.com

VŠE O SEMINÁŘI ZDE

Pokud tedy musíte v listopadu být aktivní ve svém podnikání, chraňte si co nejvíce svoji vlastní energii. Věnujte dostatek času odpočinku, dělejte si delší přestávky. A co je nejdůležitější: kvalitní a dlouhý spánek. Ten opravdu nepodceňujte, protože pokud mu nebudete věnovat dostatečnou pozornost, může se opravdu stát, že nebudete v zimním období vůbec regenerovat svoji energii a silný Tygr v roce 2022 vás úplně energeticky smete.

Pokud tedy chcete pro své podnikání využít co nejvíce silné energie Tygra v příštím roce, musíte k tomu mít dostatek sil. A sílu si můžete začít vytvářet právě v listopadu. Čím více jí budete mít, tím lépe využijete nové příležitosti roku 2022.

Jak víme, Vepř, který v listopadu vládne má rád hojnost a nadbytek. Pokud se vaší firmě v roce 2021 dařilo, dejte to dostatečně najevo. Uspořádejte nějakou slavnost jak pro své zaměstnance, tak i pro své zákazníky a dodavatele. Poděkujte všem za pomoc (Vepř velmi rád pomáhá a má radost, když jeho pomoc někdo ocení). Slavnost by měla vypadat bohatě a všeho by zde mělo být dostatek. Pocit, který tak vytvoříte dodá všem sílu a chuť pustit se naplno do práce v novém roce.

Pokud je prostor pro odměny, rozdělte je právě v listopadu a při tom co nejvíce vyzdvihněte zásluhy všech odměněných. Získáte si jejich přízeň i na příští rok.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍm FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeZanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.