ROK 2021 ODCHÁZÍ

I když nám náš západní kalendář říká, že rok končí 31.12. my víme, že energie roku končí již v listopadu. V tuto dobu jsou nejslabší aktivní energie a vše se noří do hlubokého spánku a odpočinku. Energie tohoto období jsou stejné, jako energie noci, kdy máme spát kvalitním spánkem. Ten je důležitý pro celkovou regeneraci energie, kterou budeme potřebovat na druhý den.

Stejně tak je důležité využít klidné energie listopadu k tomu, abychom co nejvíce posílili své vlastní energie a měli tak dostatek sil v novém roce. Právě tento měsíc velmi přispívá k tomu, jakou energii a sílu budeme mít celý příští rok.

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 – rok Vodního Tygra podle Feng Ren Shui na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře ZDE

Zvou vás Irena a Jiří Černákovi

V listopadu bychom se tak měli ponořit do pomyslného spánku. Je důležité aktivity snížit na opravdové minimum. Organismus i naše psychika si musí odpočinout a začít regenerovat síly. Čím klidnější listopad prožijete, tím lépe se bude vaše energie regenerovat.

V listopadu nám vládne Vepř. Je to poslední zvíře zvěrokruhu, které uzavírá celý cyklus v klidu a pohodě. Vepř má rád vše jednoduché, příjemné, nenáročné a velmi rád si užívá právě klid a příjemnou a milou atmosféru. A přesně tak bychom se měli v listopadu chovat i my.

Vepř má také rád hojnost a nadbytek. Proto bychom v listopadu měli využít všech příležitostí k tomu, abychom měli všeho dostatek, abychom si užívali hojnosti a to nejen v jídle a pití, ale také hojnosti dobrých přátel a příjemných chvil.

Využijte k tomu např. oslavy sv. Martina, kdy právě pečená husa a Svatomartinské víno jsou dobrými symboly hojnosti a nadbytku. Oslava by se měla konat v hojném počtu lidí. Můžete tak uspořádat velké rodinné setkání, nebo pozvat přátele, se kterými se cítíte dobře. Vepř se rád stará o druhé a proto mu udělá dobře, když se o svoji hojnost bude moci podělit se svými blízkými.

Vepř rád pomáhá a proto je v listopadu vhodné období i pro různé charitativní aktivity.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍm FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app storeZanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.