PODNIKÁNÍ: V ŘÍJNU SI VŠE PEČLIVĚ ZKONTROLUJTE

2021-10-31T10:10:00

  days

  hours  minutes  seconds

until

Osobní přípravný seminář na rok 2022

PŘIHLASTE SE NA NOVÝ OSOBNÍ PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2022, KTERÝ SE KONÁ 31.10.2021

Vše o semináři zde: https://akademiestesti.wordpress.com/pripravny-seminar-na-rok-2022/

Energie podzimu roku 2021 jsou téměř učebnicové podle Feng Ren Shui a přesně odpovídají našim prvním predikcím na rok 2022. Začíná se projevovat nedostatek zboží, surovin atd. a firmy mají čím dál tím větší problém zajistiti si vstupy pro svoji výrobu a poskytování služeb.

Díky Feng Ren Shui ale víme, že se nejedná o nic mimořádného a že je to něco, co je naprosto přirozené s ohledem na cyklus energií v rámci roku. Víme, že podzim je období Kovu a ten má zajistit pevnost, ochranu a přípravu na další období, do kterého bychom měli vstupovat pevní a silní.

V říjnu bychom tak měli využít Psa (který v říjnu vládne) k tomu, aby opravdu řádně vše prověřil a zkontroloval. Musíme vědět, jak a co nám v podnikání funguje, zda-li máme zajištěny všechny zdroje apod. A letos to platí vícenásobně. Vývoj ve světě v oblasti dostatečných zdrojů a jejich dostupnosti pro budoucnost nám ukazuje, jak důležité je se opravdu dobře připravit.

Můžeme být rádi, že signály velké nerovnováhy na trhu přicházejí již nyní, na podzim, v období Kovu, protože se umíme daleko lépe připravit, než kdyby nás to zasáhlo náhle na začátku příštího roku. To by mohlo přinést daleko větší výkyvy a propady na trhu různých odvětví.

Takže pokud chcete, aby vaše firma a podnikání bylo zabezpečeno a ustálo opravdu silné a průrazné energie roku 2022, měli byste využít sílu a tvrdost jangového Kovu říjnového Psa. Tím své podnikání „obrníte“ a bude lépe zvládat nepříznivé vlivy z okolí.

V říjnu byste si měli opravdu ve svém podnikání vše zkontrolovat. Víme, že k energii Kovu patří peníze. Proto by bylo dobré, kdybyste si prověřili i své účetnictví, udělali finanční audity apod. Letos je opravdu důležité vědět, jak na tom vaše podnikání je a řádně ho zabezpečit pro velmi „vrtkavý“ rok 2022.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022

Připravili jsme pro vás dvě varianty přípravného semináře: prezenční (s osobní účastí) v Praze a online. Můžete si tedy vybrat formu, která vám nejvíce vyhovuje. Přihlašovací formuláře na obě varianty najdete na stránce semináře ZDE.

PŘIHLASTE SE NA OSOBNÍ NEBO ONLINE VERZI NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍCH FORMULÁŘÍCH NA na stránce semináře zde:

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.