V ŘÍJNU ZAČÍNAJÍ PŘÍPRAVY NA NÁROČNÝ ROK 2022

V říjnu nám podle Feng Ren Shui vládnou kovové energie Psa. Jsou to jangové energie, které nás budou nabádat k aktivitám. Díky tomu, že jsme zároveň i v kovovém roce (roku 2021 vládne Kov), tak kumulace těchto Kovů je opravdu silná a měli bychom se jim co nejvíce podřídit. U Kovu totiž platí, že když nedodržujeme pravidla, tak nastupuje boj. Takže když nebudeme dodržovat kovové energie, budeme s nimi bojovat. A je úplně jasné, že tento boj proti Universu nelze vyhrát. Takže bychom jich měli raději co nejvíce využívat.

Dále ale také víme, že v říjnu přichází tzv. Mezidobí Země. Je to období, které se nachází vždy mezi dvěma fázemi. Říjen je tak mezi obdobím podzimu a zimy. Tato mezidobí využíváme hlavně pro přípravu na další období, abychom ho co nejlépe zvládli.

Protože v říjnu vládne jangový Pes (tedy proaktivní energie), měli bychom být v přípravách opravdu aktivní a nečekat na to, „až se něco stane“. Pes tak bude vyžadovat náš proaktivní přístup. Proto bychom v říjnu neměli sedět s rukama v klíně a líně čekat.

A protože žijeme v nové době (od roku 2020 nám vládne nové kovové dvanáctiletí) doporučujeme od roku 2020 zahájit přípravy na nový rok již v říjnu. V předchozích dvou letech se nám to opravdu osvědčilo.

S příchodem roku 2022 přichází i změna energií. Místo Vody a dvojitého Kovu přichází Dřevo, Voda a Země. Takže můžeme čekat, že ke změnám opravdu dojde a díky silné průraznosti a razanci Tygra mohou tyto změny být opravdu velmi velké až „revoluční“.

Kovové energie Psa by nám měly pomoci k tomu, abychom si vše v našem životě dali do pořádku a ujistili se, že to, co má fungovat tak také skutečně bude fungovat i v roce 2022. Pokud ne, pak bychom to měli ze svého života rychle vyloučit a nahradit něčím novým, funkčním.

Říjen je velmi dobrý měsíc pro tzv. výstupní kontrolu v našem životě. Tím, že starý rok končí, budeme z něj pomalu vystupovat a vcházet do roku nového. A v říjnu bychom se měli právě ujistit, že vše, s čím chceme v roce 2022 pracovat a pokračovat skutečně bude správně fungovat.

Díky této kontrole tak získáme důležitou jistotu, se kterou bychom měli do roku 2022 vstoupit. Tygr totiž patří do tzv. Gua 3, kdy je nutný velmi pevný a jistý základ, ze kterého se má Tygr odrazit a proskočit tak do nového roku. Čím více jistoty budete mít, tím lepší vstup do roku 2022 si zajistíte a můžete na maximum využít silné energie Tygra.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022

Připravili jsme pro vás dvě varianty přípravného semináře: prezenční (s osobní účastí) v Praze a online. Můžete si tedy vybrat formu, která vám nejvíce vyhovuje. Přihlašovací formuláře na obě varianty najdete na stránce semináře ZDE.

PŘIHLASTE SE NA OSOBNÍ NEBO ONLINE VERZI NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍCH FORMULÁŘÍCH NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.