ZÁŘÍ: ZVAŽUJTE PEČLIVĚ KROKY, KTERÉ VEDOU K VAŠÍM CÍLŮM

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Kohout nám v září přináší energie třídění (díky Gua 7). A v tomto smyslu bychom měli jednat i v případě oblasti našich cílů a vizí. V srpnu nám měla Opice ukázat, jaké cíle jsou pro nás vhodné a ty předat právě nastupujícímu Kohoutovi, aby se postaral o to, abychom zjistili, jak těchto cílů dosáhnout.

V září bychom tak měli začít přemýšlet o tom, co všechno musíme udělat pro to, abychom cílů dosáhli. Máme začít třídit to, co máme k dispozici a vybrat pouze to, co s našimi cíli souvisí. Vše ostatní bychom pak měli eliminovat, protože nás to bude na cestě k cíli jen zdržovat.

Vycházejte opravdu z vaší současné reality. Udělejte si detailní přehled všeho, co máte k dispozici, v jakém je to stavu a potom uvažujte o tom, jestli vám to pomůže při dosahování vašich cílů. Nejde ale jen o samotné třídění. Kohout by měl vše to, co vyberete poskládat do funkčních celků, aby vše spolu správně souviselo a navzájem se podporovalo.

Kohout by vám tak měl pomoci stanovit si jednotlivé kroky, které k danému cíli povedou. A my víme, že Kohout je kovové zvíře a Kov tzv. rodí Vodu. A energie Vody zajišťuje plynutí – tedy plynulou cestu k cíli. Znamená to tedy, že kroky musíte stanovit v časové posloupnosti. Kdy který krok uděláte a jak na sebe budou navazovat. Pak stačí jen na cestu vykročit a jít po ní krok za krokem. Pak svůj cíl neminete.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

HAPPYWEEK na ZÁŘÍ ke stažení zde

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 2021-happyweek-zari.png.
HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme 2.10. 2021

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přihlaste se na nový přípravný seminář na rok 2022. vše o semináři zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app storeZanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.