RODINA v září: AŤ KAŽDÝ PŘISPĚJE SVÝM DÍLEM

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

V roce 2021 nám vládne silný celistvý Kov. Ten je navíc posílen Kovem, který vládne v září. Takže je nám všem více než jasné, že bychom se vlivu těchto energií měli co nejvíce přizpůsobit a v žádném případě bychom neměli jít proti nim, nebo s nimi bojovat (zde je jasné, kdo by byl vítěz – rozhodně ne my).

V září se navíc vlády ujímá Kohout.  A právě Kohout je pracant, specialista, který se umí velmi pečlivě starat o vše, co má na starosti. Z Feng Ren Shui víme, že každý máme svůj vlastní přirozený talent. Jak se říká: „Někdo je na holky jiný na vdolky.“ A tak v rámci rodiny bychom měli postupovat tak, že se každý chopí toho „svého“, tomu se bude patřičně věnovat a tím přispěje k úspěšnému fungování celé rodiny.

Pokud jste správně v rodině využili energie Opice v srpnu, pak byste měli mít poměrně jasno v tom, jak využít toho, co má vaše rodina k dispozici, jak s tím naložit, abyste si zajistili úspěšnou budoucnost nejen pro rodinu jako celek, ale i pro jednotlivé členy rodiny. Pokud tedy máte jasno v tom CO chcete, čeho chcete dosáhnout, pak v září přichází Kohout, aby vám pomohl toto zrealizovat.

Proto byste nyní v září měli pověřit každého člena rodiny tím, čemu se má věnovat a to podle toho, jaké silné stránky má (zjistíte pomocí aplikace Typologie osobnosti Feng Ren Shui – ke stažení zde: https://akademiestesti.wordpress.com/konzultace/typologie-a-charakter-osobnosti/).

Tím dosáhnete toho, že každý člen rodiny se bude věnovat tomu, v čem je dobrý, na co má přirozený talent a je v tom tzv. „kovaný“ (ne nadarmo to souvisí s energií Kovu). Tím vytvoříte velmi funkční a efektivní rodinný tým, který zajistí dobře fungující budoucnost nejen pro rodinu jako celek, ale také pro jednotlivé členy rodiny. Jak se říká: jeden za všechny, všichni za jednoho. A my z Feng Ren Shui víme, jak obrovsky silná je energie rodiny a jak souvisí s bohatstvím, rozvojem a bohatostí života nejen rodiny, ale i každého člena rodiny zvlášť. Proto toho v září co nejvíc využijte.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

HAPPYWEEK na ZÁŘÍ ke stažení zde

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 2021-happyweek-zari.png.
HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme 2.10. 2021

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přihlaste se na nový přípravný seminář na rok 2022. vše o semináři zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.