VĚNUJTE SVÉMU PARTNEROVI V ZÁŘÍ PATŘIČNOU POZORNOST

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Když si představíte kohouta na dvorku se svými slepičkami, dostanete krásnou představu toho, jak může energie Kohouta v září ovlivnit váš vztah. Může se projevit starost kohouta o své slepičky nebo se mohou objevit dva kohouti na jednom smetišti. A všichni víme, jak pak vypadají takové kohoutí zápasy. Navíc jsme stále v silných energiích Kovu letošního roku (vládne celistvý Kov). Ty jsou mimo jiné spojovány i s bojem a to často s velmi ostrým bojem.

Můžeme tedy v září náš vztah posílit a využít pevné energie Kovu a energie Kohouta, aby nám v tom pomohly. Utužení vztahu pomůže právě pevný a celistvý Kov, který je navíc posílen Kovem měsíce září. Kov chce pravidla, řád a v případě energie vztahu jde tedy o jasné nastavení pravidel mezi partnery. Studenti Školy Feng Ren Shui vědí, že energie Kovu jsou také základem pro energie vztahu – tzv. čep Gua 6 v energii vztahu Gua 2. Obecně tedy platí, že aby energie vztahu fungovala, musí být stanovena jasná pravidla fungování ve vztahu (pravidla jsou Gua 6, vztah je Gua 2).

V září bychom si tedy s partnerem měli určit naše další fungování a jak si rozdělíme jednotlivé aktivity a jakými pravidly se budeme řídit. Udělejte to ale pečlivě. Kohout má rád detail a bez detailu nelze zajistit fungování. Mnohým lidem se to zdá zbytečné a mají ve vztahu větší volnost (jako že si každý může dělat co chce, kdy chce atd.). Tato volnost ale souvisí s Gua 4 (energie svobody a chaosu) a to je právě opačná energie jak vůči Gua 2 (vztah) tak i vůči Gua 6 (pravidla). Pokud tedy partneři nemají jasno, jak spolu chtějí fungovat, může dojít ke zbytečným konfliktům – a pak tu máme právě ty dva kohouty na jednom smetišti. To může být pro vztah až devastující energie.

Jak víme z Feng Ren Shui, Kohout potřebuje uznání. Proto je velmi důležité, abyste právě v září toto uznání co nejvíce projevili svému partnerovi. A je úplně jedno v jaké oblasti to bude. Zaměřte se na tu oblast, která je pro partnera důležitá. Pro někoho to může být to, jak vypadá. Pak budeme stále chválit, jak to partnerovi dnes sluší. Pro jiného člověka to může být to, jak je šikovný a pak oceníme jeho zručnost atd. Čím více budete partnera chválit (až obdivovat) tím více pevné kovové energie vnesete do vztahu a tím ho ještě více posílíte.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

HAPPYWEEK na ZÁŘÍ ke stažení zde

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 2021-happyweek-zari.png.
HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme 2.10. 2021

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.