PODNIKÁNÍ: V ZÁŘÍ BYSTE SE MĚLI ZABÝVAT FINANCEMI

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Energie Kovu, která nám vládne již od srpna (a bude vládnout ještě i v říjnu – ale pozor zde bude zároveň i energie Země), je spojena s energií peněz. Práce s penězi vyžaduje pozornost. Víte, že v účetnictví firmy musí vše „sedět“ na haléře. Jinak účetnictví nebude fungovat a tím ani finanční hospodaření.

V září jsou tedy vhodné energie pro to, abyste si udělali ve svém účetnictví a vedení financí co největší pořádek. Vše řádně zkontrolujte, ověřte si, že je vše tak, jak má být. Protože jen s jasným a přesným přehledem o vašich financích můžete začít s financemi pracovat dál.

Proto je září velmi dobrým měsícem pro to, abyste si vytvořili první návrhy svých rozpočtů na příští rok. Měli byste mít již poměrně jasný obrázek toho, jakých výsledků letos dosáhnete a jak jich využít pro budoucí aktivity ve vašem podnikání.

Abyste ale udělali funkční rozpočet, o který se příští rok budete moci opřít, budete muset mít i poměrně jasný obrázek toho, čeho chcete dosáhnout, čemu se chcete věnovat a jaká je vaše podnikatelská vize pro příští rok.

Z vize by měla vyplynout i cesta k jejímu naplnění. Tj. měli byste mít představu, jak dané vize dosáhnout a jaké aktivity k tomu budete potřebovat. Tato jasná představa by pak měla sloužit k přesné alokaci finančních prostředků. Zde je důležité, abyste byli realisty a rozpočet připravovali na základně objektivních informací a faktů. Čím přesnější informace budete mít a čím více budete znát své reálné možnosti o to kvalitnější rozpočet vytvoříte.

Rozhodně není dobré řešit rozpočet pomocí vágních odhadů a „cucání si čísel z prstu“. To není v souladu s energiemi Kovu ani Kohouta. Naopak, přesnost, detail a správnost jsou základem pro to, aby tento rozpočet dobře fungoval. Jeho sestavení věnujte opravdu soustředěnou pozornost, aby vám nic neuniklo. Bude záležet na každém detailu. Takto sestavený rozpočet vám zaručí správné fungování vašeho podnikání v příštím roce.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

HAPPYWEEK na ZÁŘÍ ke stažení zde

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 2021-happyweek-zari.png.
HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme 2.10. 2021

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.