ZÁŘÍ: ŽIVOT SE SKLÁDÁ Z MALIČKOSTÍ

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

V září nám vládne kovový Kohout. Jeho energie jsou podle Feng Ren Shui spojeny s tzv. Gua 7. To je oblast života, kam patří tvoření naší budoucnosti. Kov i Kohout jsou energie, které umí velmi dobře pracovat s detailem. A právě toho bychom v září měli využít.

Kohout bývá velmi pracovitý a dokáže jednotlivé detaily poskládat ve velmi funkční celek. Můžeme si tuto energii představit např. jako mandalu. Je složena z malých detailů, které sami o sobě jsou krásné, ale jejich spojením vytvoříme velmi mocný a silný celek. A právě práce s detaily a jejich správné spojení mohou zabezpečit naši dobrou budoucnost.

Aby ale Kohout mohl pracovat dobře a mohl vytvořit funkční celek, potřebuje kromě detailů také jasné a přesné zadání CO má vytvořit. Musí dopředu vědět, jak detaily využít a k čemu je má použít. A právě tomu nám sloužila Opice v srpnu. S Opicí jsme se měli zamyslet nad tím, jak výsledky tohoto roku co nejlépe využít v náš prospěch a jak si díky nim zabezpečit svoji budoucnost. Opice tak měla vytvořit zadání pro Kohouta a v září bychom toto zadání měli naplnit.

Pokud tedy víme, CO chceme od naší budoucnosti (např. čemu se chceme věnovat v příštím roce), pak bychom v září měli začít řešit jednotlivé detaily a kroky skládačky naší budoucnosti. Měli bychom věnovat velkou pozornost každému detailu. Detail zaručuje správnou funkci. Stačí aby malé ozubené kolečko v hodinkách bylo o milimetr posunuté a zastaví se tím celé soukolí a hodinky přestanou fungovat.

Proto věnujte opravdu velkou pozornost všem detailům. Snažte se vše poskládat opatrně a pečlivě. Kohout je jinové zvíře a proto potřebuje více přemýšlet a k tomu potřebuje i čas. Rychlost a zbrklost nám naopak mohou způsobit mnoho problémů v budoucnosti.

Než se v září pro cokoliv rozhodnete, pečlivě uvažujte o souvislostech, jak daná věc ovlivní ostatní činnosti a plány. Vše si řádně zkontrolujte. Pokud budete mít více možností řešení, pak každou možnost pečlivě prozkoumejte a zvažte s ohledem na výsledek a funkci celku.

Kohout se také rád ukazuje. A má proč. Když se na kohouta podíváte, uvidíte, jak je každé pírko poskládané, jak vše ladí a my pak obdivujeme kouzlo kohouta jako celku, ale také jeho jednotlivé části i jednotlivá pírka. Když je takto vše perfektně sladěno a vše funguje, je dobré to ukázat. Důležité ale je, abyste měli jistotu, že je vše poskládáno správně. Kohout totiž potřebuje ocenění a pochvalu. Naopak, kritika ho může velmi znejistit a oslabit jeho energie. Proto se vždy ujistěte, že vše máte v pořádku, vše zkontrolujte a teprve až si budete opravdu jistí, jděte „s kůží na trh“.

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na ZÁŘÍ ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme 2.10. 2021

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.