NASTAVTE SI SVOJI ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHU

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Ve Škole Feng Ren Shui se učíme, jak si vytvořit ty nejlepší podmínky pro svůj život, abychom se v životě rozvíjeli, žili naplněný a dlouhý život ve zdraví a abychom bez zbytečného úsilí a vyčerpání dosahovali svých snů.

Hlavními činiteli, kteří ovlivňují kvalitu podmínek pro náš život jsou tzv. Tři herci života – tj. energie času, člověka a prostoru – viz předchozí články. Škola FRS nás dále učí, že vše ve vesmíru a v přírodě je řízeno zákonem rovnováhy. Stejně tak je tento zákon důležitý i v životě člověka. Abychom si tedy mohli nastavit nejlepší podmínky pro život, měli bychom si nastavit a udržovat svoji životní rovnováhu. Tu tvoří devět základních oblastí života (včetně našeho Já):

Feng Ren Shui - Ba Gua
Feng Ren Shui – Oblasti životní rovnováhy
  1. JÁ – tj. energie člověka
  2. Životní cesta – povolání, co bychom v životě měli dělat, jaké je naše životní poslání
  3. Vztahy – kráčet s partnerem po společné životní cestě
  4. Rodina – klíčová energie pro sílu naší energie, navazování na předchozí generace, využívání energie minulosti atd.
  5. Bohatost a bohatství života – celkový životní potenciál, jak velký život máme žít, čeho všeho můžeme dosáhnout
  6. Řád, pravidla, hodnoty a systémy – vše ve vesmíru a přírodě je řízeno daným řádem, díky kterému vše funguje, proto potřebujeme znát pravidla a jimi se řídit a tím zabezpečit fungování v našem životě
  7. Budoucnost – jakou budoucnost si máme pro sebe tvořit
  8. Prostor zázemí – domov, pracovní prostředí, místo pro různé aktivity atd.
  9. Vize, sny a cíle – jaké cíle máme mít, jak si je nastavit a jak je naplnit
Ba Gua – 8 trigramů (tři čáry)

Těchto devět oblastí života vychází z tzv. Ba Gua. Je to zásadní nástroj Feng Ren Shui, díky kterému si umíme nejen životní rovnováhu nastavit, ale i ji dlouhodobě udržovat. Ba Gua nám pomocí tzv. trigramů ukazuje, jak si máme každou oblast nastavit tak, aby všechny dohromady dávaly harmonický celek – životní rovnováhu.

Je důležité si uvědomit, že každá oblast života má svůj daný řád (a pravidla) a ten bychom měli dodržovat. Ale protože jsme každý jiný, musíme umět zohlednit i naše energie a jednotlivé oblasti jim přizpůsobit. Tím si vytváříme ideální podmínky pro náš život.

V rovnováze se všemu daří tak jak je potřeba. Každý živý organismus se nejlépe rozvíjí ve svých přirozených podmínkách a v rovnováze. Stejně tak i život člověka. Díky životní rovnováze se vám tak v životě bude dařit žít svůj život, naplňovat své sny, aniž byste přitom vyčerpávali svoji vlastní energii. Tu si tak můžete uchovat pro to, abyste prožili dlouhý život.

Přihlaste se i vy do Školy Feng Ren Shui a naučte se vytvářet si ty nejlepší podmínky pro život. 1. modul školy začíná 2.10. 2021. Přihlásit se můžete na skolafrs@gmail.com, nebo na stránkách Školy FRS:

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 2. října

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.