POZNEJTE SVÉ JÁ A ŽIJTE SVŮJ ŽIVOT

Prvním krokem ve Škole Feng Ren Shui je poznání sebe sama, svého já, přirozeného talentu a silných stránek. To je první klíč k bráně našeho života.

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Prvním krokem ve Škole Feng Ren Shui je poznání sebe sama, svého já, přirozeného talentu a silných stránek. To je první klíč k bráně našeho života.

Vše v přírodě má svůj daný účel a smysl. Každá jabloň ví, že má rodit jablka, včela má opylovat květy, predátor má lovit slabé a nemocné kusy, ptáci mají lovit hmyz atd. atd. Stejně tak i každý člověk se narodí s daným smyslem svého života, pro který mu byly dány ty nejlepší předpoklady, aby tento smysl ve svém životě naplnil. Ve Škole Feng Ren Shui tomu říkáme: prožít naplněný život.

Tygr ví, že je tygrem a podle toho také žije. Nemůže si najednou říct, že by byl raději zebrou, protože ho lovit už nebaví (i když oba mají pruhy 😊). Ani člověk by tak neměl žít jinak, než k čemu byl na tento svět „povolán“. Každý člověk by tak měl žít svůj vlastní život, pro který mu byl dán přirozený talent a silné stránky. Jen tak můžeme čerpat silné energie. Naopak, pokud žijeme „cizí“ život (pokud žije tygr životem zebry), oslabuje nás to a vyčerpává, protože k tomu nemáme dané vlohy ani energii.

Abychom mohli svůj život skutečně žít, musíme nejprve vědět, KDO jsme. Máme energie tygra, nebo opice, jsme mohutní a silní draci, nebo přemýšliví hadi, jsme spíše kreativní nebo systematičtí, jsme více aktivní, nebo potřebujeme v klidu přemýšlet? Pokud nevíme, kdo jsme, nemůžeme ani vědět, jak máme žít, jaký je smysl našeho života a jaká je tedy naše životní cesta. A proto si neumíme ani vytvořit ty nejlepší podmínky pro svůj život.

Proto prvním krokem ve Škole Feng Ren Shui je poznání sebe sama. Poznáte tak svůj přirozený talent, své silné stránky a vše, co vám bylo dáno pro váš život do vínku. Ale nejen to, budete také vědět, jak tyto své dary posilovat a jak o ně správně pečovat, abyste z nich vytěžili co nejvíce.

Jakmile poznáte své JÁ, své silné stránky, ukáže se vám také vaše životní cesta. Objevíte smysl svého života a cestu, která vede k jeho naplnění. A právě prožít dlouhý a naplněný život je jedním z hlavních cílů učení Feng Ren Shui. Vše o Škole Feng Ren Shui zde:

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.