PĚSTUJ SVŮJ ŽIVOT

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Pojem „pěstuj svůj život“ nám jasně ukazuje, jaký přístup ke svému životu bychom měli zaujmout. Naučili jsme se to ve Školičce Cesta bílého jeřába naší učitelky a dlouhodobé mentorky paní Evy Joachimové, odbornicí na staré čínské umění Ham Yu, Feng Ren Shui a Tradiční čínskou medicínu. Je to také základní „motto“ Tradiční čínské medicíny a Škola Feng Ren Shui tento odkaz šíří dál.

Feng Ren Shui - březen zajíc

Princip života je stejný pro všechny organismy v přírodě. Aby se životu v jakékoliv formě dařilo, musí k tomu mít ty správné podmínky. Pokud jsou dobře nastaveny, životu se daří a organismus velmi dobře prosperuje a rozvíjí se. Pokud chcete např. pěstovat nějaký druh zeleniny, musíte vědět, o jakou zeleninu se jedná, jaké podmínky pro svůj růst potřebuje, do jaké půdy ji zasadit, kdy máte sázet a pak se jen starat o to, aby jste správné podmínky stále udržovali. A světe div se – zelenina roste sama.

Musíme tedy vědět kdy máme zeleninu sázet (energie času), kam ji máme zasadit (energie prostoru) a pak také záleží na schopnosti člověka, který zeleninu pěstuje (energie člověka). A právě energie času – člověka – prostoru (Feng Ren Shui) a jejich vzájemné propojení je klíčem k nastavení těch nejlepších podmínek pro život. Energiím času – člověka – prostoru říkáme ve Škole Feng Ren Shui Tři herci života. Jejich souhra pak vytváří kvalitu našeho života.

Stejně tak je to se životem člověka. Nejprve musíme vědět kdo jsme, jaké energie a podmínky jsou pro náš zdravý rozvoj důležité a ty si pak v životě nastavit právě pomocí Tří herců. Všichni známe heslo: člověk má být ve správný čas na správném místě. A přesně to je ten správný souběh energie času – člověka – prostoru. Pokud tedy umíme správně sladit energie Tří herců, vše se pak děje „jakoby samo“ (zelenina také roste sama). Tomu ve Feng Ren Shui říkáme Wu Wei – konej nekonáním. Tj. nastav a udržuj ty správné podmínky a všemu se bude dařit samo.

Pokud tedy znáte své energie (poznáte je z Typologie Feng Ren Shui – více zde: https://akademiestesti.wordpress.com/konzultace/typologie-a-charakter-osobnosti/, a víte, jak fungují energie času a prostoru, umíte si vytvořit ty správné podmínky pro všechny důležité oblasti svého života, udržovat je a tím si zajistit celkovou dlouhodobou životní rovnováhu, která je důležitá pro udržení silné energie, zdraví a naplněný dlouhý život.

Umění práce s Třemi herci a jak si díky nim vytvořit ty nejlepší podmínky pro život se naučíte právě v 1. modulu Školy Feng Ren Shui, který začíná již 18. září. Přihlaste se včas a naučte se PĚSTOVAT SVŮJ ŽIVOT.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.