VYUŽIJTE SVŮJ ÚSPĚCH VE SVŮJ PROSPĚCH

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Škola Feng Ren Shui nás učí, že hlavním smyslem našeho snažení by mělo být prožít naplněný dlouhý život ve zdraví. Naplnění by tak mělo být cílem našich aktivit. V rámci Ba Gua zde hovoříme o Gua 9, kterému vládne jangový Oheň (nejsilnější aktivní energie) a Kůň. Ve Feng Ren Shui hovoříme o úspěchu právě v souvislosti s naplněním.

Dosažení naplnění v Gua 9 nám umožňuje posunout se v našem životě dál a kvalitativně výš (říkáme tomu „překročit svůj vlastní stín). V srpnu bychom již měli mít dobrou představu o tom, jakého úspěchu v letošním roce dosáhneme. S pomocí Opice bychom pak měli začít uvažovat o tom, jak tento úspěch (naplnění snu, vize, dosažení cíle) využijeme právě pro náš kvalitativní posun o úroveň výš. Jakmile dosáhneme Gua 9, pak se znovu vracíme na začátek nové cesty k novému cíli.

Máme-li tedy představu o svém letošním úspěchu, pak by nám to mělo ukázat jaké cesty máme nyní k dispozici. Opice by nám měla pomoci tyto cesty zhodnotit na základě reálných zdrojů, které máme k dispozici a rozhodnout se, kterou cestou se dále vydáme. Každá cesta vede k nějakému cíli. Proto je také důležité si tento cíl uvědomit a rozhodnout se, zda-li je to opravdu náš cíl. A víme, že cíl je Gua 9 a to je energie naplnění. Takže musíme vědět, jestli nás dosažení tohoto cíle bude naplňovat a pomůže nám tak k dalšímu kvalitativnímu růstu.

Rychlé a chytré energie Opice nám umožní poměrně snadno zvolit správný cíl i cestu k němu. Opice ví JAK, tak toho co nejvíce využijte. Právě v srpnu jste na prahu své budoucnosti a jejího tvoření.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.