DO INTERIÉRU SE VRACÍ ŘÁD

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Ve Feng Ren Shui pracujeme s energiemi tzv. tří herců: energie času, energie člověka a energie prostoru. Energie prostoru si umíme nastavit sami a víme, že je důležité, aby vládla rovnováha mezi energií času (sezony, měsíce atd.) a prostoru. Proto je tak důležité, abychom stále prostor přizpůsobovali právě probíhající sezoně či probíhajícímu měsíci. Energie prostoru a času by tak neměly být nikdy v rozporu, aby nám do života nevnášely konflikty.

V srpnu začínají vládnout první Kovové energie a my víme, že Kov vyžaduje řád a pořádek. Naopak jaro a léto nám umožňují prostor více uvolnit a může vládnout i mírný chaos (ale takový, ve kterém se vyznáme). Prostor se v tomto období otevírá a nutí nás být více venku, než uvnitř. Srpen vše ale začíná „otáčet“ a energie začínají mít tendence se vracet z exteriéru zpět do interiéru. Síla vnitřní energie tak bude růst a energie exteriéru bude slábnout.

V srpnu bychom se měli pomalu připravovat na to, že v interiéru budeme trávit stále více času. Aby nám interiér v životě pomáhal, musí mít danou funkci a nastavení interiéru musí umožnit, aby tato funkce byla prostorem podporována. Začněte tedy přemýšlet o tom, jak chcete interiér v následujících měsících využívat a jak ho nastavit tak, aby vše správně fungovalo. Můžete měnit různé doplňky, přestavět uspořádání interiéru, koupit si nový nábytek, nově vymalovat apod. Nemusíte vše realizovat hned v srpnu. Stačí, když si uděláte jasný obrázek o tom, jak chcete v prostoru fungovat a postupně ho k tomuto účelu předělávat.

S příchodem srpna bude sílit energie sklizně a „stahování“ úrody dovnitř. Proto by bylo dobré, abyste tyto plody měli v interiéru dostatečně vystavené. Můžete mít na stole mísy s aktuálním ovocem a zeleninou, můžete si vyzdobit interiér květinami, které právě kvetou apod. Snažte se, aby váš prostor co nejvíce odpovídal tomu, co se právě děje v přírodě a tyto energie sladit.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.