PŘEMÝŠLEJTE O SVÉ BUDOUCNOSTI

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

V červenci nám vládla Koza a s ní také tzv. Mezidobí Země. Toto mezidobí je důležité k tomu, abychom udělali jakousi inventuru našeho dosavadního snažení. Měli jsme zhodnotit první půlrok a díky tomu si vytvořit plán na druhou polovinu roku. Pokud jsme to udělali správně, měli bychom mít poměrně dobrou představu o tom, jak se nám tento rok daří a jaké výsledky můžeme očekávat na konci roku.

Díky chytré Opici, která vládne v srpnu, pak umíme s touto informací velmi dobře pracovat a rozhodnout se o dalším postupu. Je to vhodný čas pro to, abychom začali přemýšlet o naší budoucnosti, čeho chceme dosáhnout např. v příštím roce, nebo výhledově i v letech následujících.

Při tomto přemýšlení bychom měli vycházet z naší současné reálné situace a rozhodnout o tom, jaké zdroje, které máme nyní k dispozici, použijeme pro plánované aktivity. Měli bychom uvažovat realisticky a naše plány by tak měly vycházet ze skutečných reálných zdrojů a ne z našich přání. Rozhodně tak nemáme stavět naši budoucnost jako vzdušné zámky. Čím pevnější základ budeme mít (tj. realita a fakta), tím stabilnější budoucnost umíme vytvořit.

Bystrá a rychlá energie Opice nám poradí, jak vše nastavit, aby nám v budoucnosti opravdu vše správně fungovalo. Opice ví JAK a pevný Kov, který s Opicí přichází, nám umožní zajistit funkci. Také víme, že Kov nám pomáhá pracovat s detailem, proto bychom při našich úvahách měli pracovat s detailními informacemi a mít poměrně detailní představu o tom, čeho chceme dále dosáhnout.

Opice nám tak umožňuje velmi dobrou přípravu pro plánovaní budoucnosti. Pokud její energie využijeme správně, pak v září s příchodem Kohouta se můžeme pustit do nastavování již detailního plánu naší budoucnosti. Pak jen stačí se tohoto plánu držet a vše bude volně plynout. Zde tak využijeme energii rození – Kov (plán) rodí Vodu (plynutí).

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.