DVĚ NOVÉ PŘEDNÁŠKY V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ V PRAZE

Již tradičně jsme pro vás připravili další přednášky Školy Feng Ren Shui v Městské knihovně v Praze. Jsou určeny pro širokou veřejnost, takže vstupenky můžete získat na stránkách Městské knihovny www.mlp.cz nebo přímo v pokladně knihovny před přednáškou.

Zvolili jsme pro vás dvě klíčová témata, která jsou základem pro naplněný a zdravý dlouhý život. Tím nejpevnějším základem spokojeného života je poznání sebe sama. Pokud nevíme kdo jsme neumíme si ani správně nastavit život tak, abychom byli v životě šťastní a úspěšní. Pokud si chceme nastavit ty nejlepší podmínky pro život musíme znát své vlastní energie. Ty nám určí, jaký je náš přirozený talent, jaké jsou naše silné stránky a jaký je náš životní potenciál. To vše nám ukáže typologie Feng Ren Shui, kterou si představíme na první přednášce.

Ale nejen to. Učení Feng Ren Shui nás také učí, jak své energie posilovat, jak zpevňovat své silné stránky, jak je rozvíjet a jak si vytvořit ty nejlepší podmínky pro život. A právě to je druhé klíčové téma našeho života (a druhé přednášky) – životní podmínky.

Vše v přírodě je založeno na principu rovnováhy. Příroda ji přirozeně udržuje, aby nedošlo k žádné devastaci života. A protože člověk je součástí přírody a řídí se jejími zákony, tak i pro člověka je životní rovnováha důležitou podmínkou pro naplněný a zdravý dlouhý život.

Základní životní rovnováha je tvořena devíti základními oblastmi života. Představíme si je na druhé přednášce a také si ukážeme, jak si je v obecné rovině nastavit tak, aby podporovaly naši životní rovnováhu.

Těšíme se na vás 6. a 13. září v Městské knihovně v Praze.

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.