ZAMĚŘTE SE NA KVALITU, NE NA KVANTITU

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Oblast bohatství, expanze a maximalizace potenciálu je spojena s kvantitou. Jde o to dosáhnout toho co NEJVÍC. Tyto energie však již nejsou podporovány energií času. Rozvoj a expanze patří k energii Jangu a Dřeva. V srpnu však nastupuje Jin a Kov a to jsou energie opačné. Dřevo má tendenci se šířit od středu ven a všemi směry, Kov se naopak stahuje zvnějšku dovnitř.

Proto bychom se v srpnu již neměli soustředit na kvantitu a snažit se dosáhnout všeho co nejvíc, ale zaměřit se hlavně na kvalitu toho, čeho se nám letos podařilo dosáhnout. Nemáme se tedy již snažit získat další a další, zvětšovat kvantitu, ale naopak co nejlépe zpracovat to, čeho se nám již letos podařilo dosáhnout. To bychom měli co nejlépe zpracovat, aby nám to přineslo co  největší užitek.

Do oblasti prosperity a potenciálu (tzv. Gua 4) patří také energie našeho přirozeného zdraví. Tato energie je posilována hlavně v první polovině roku. V druhé polovině však již podporu energie času nemá, a proto se již od srpna musíme soustředit na to, abychom si své zdraví chránili.

Nastupující vláda Jinu a Kovu nám tak v oblasti zdraví jasně říká, že je potřeba začít zpevňovat naši imunitu a celkovou odolnost organismu. Měli bychom posilovat svoji energii, abychom ustáli nepříznivé podmínky přicházejícího podzimu a zimy (víme, že právě podzim je spojen s různými epidemiemi – a teď nemusí jít jen o kovid).

Pokud jste ale své přirozené zdraví posilovali na jaře a v létě (hlavně správnou stravou, pohybem a pobytem na čerstvém vzduchu), pak jste si vytvořili opravdu velmi silnou energii, kterou se nyní musíte snažit chránit, aby nebyla oslabena. I když můžeme mít pocit, že je stále léto, první Kovové energie již dávají o sobě vědět (přízemní mrazíky, sv. Anna, chladna zrána atd.).

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.