JAK S RODINOU CO NEJLÉPE ZVLÁDNOUT DRUHOU POLOVINU ROKU

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Z Feng Ren Shui víme, jak silná je energie rodiny. Dobře fungující rodina je nenahraditelným zdrojem naší energie. Bez podpory a zázemí rodiny musíme vše zvládat sami a jen z vlastních zdrojů energie. A to je celoživotně velmi náročné a vyčerpávající. Proto důležitost rodiny a její funkce v našem životě tak často zdůrazňujeme.

Ve Feng Ren Shui se učíme, že rodina patří do tzv. Gua 3. Toto velmi důležité Gua tvoří tzv. osu člověka v čase, tj. minulost – přítomnost – budoucnost (minulost je Gua 3, přítomnost Gua 5 a budoucnost Gua 7). Vše prožíváme v přítomnosti, která byla vytvořena v minulosti a přítomnost tak tvoří budoucnost. A právě v srpnu může v oblasti rodina dojít k naplnění této osy. Rodina je Gua 3 a v srpnu se otevírají energie Gua 7 (budoucnost). Proto bychom se v rámci rodiny měli spojit a společně se zamyslet nad budoucností rodiny i jednotlivých členů a začít plánovat jak tuto budoucnost co nejlépe naplnit.

Snažte se v srpnu v rámci rodiny zhodnotit své zdroje, možnosti, sílu a podmínky, které v rámci rodiny máte. Pak se společně zamyslete nad budoucími potřebami rodiny a jejich členů a vymyslete, jak zdroje rodiny co nejlépe alokovat, aby tyto potřeby byly skutečně naplněny.

Pokud toto uděláte právě v srpnu, využijete opravdu velkou sílu osy 3 – 5 – 7. Právě ta zajišťuje budoucnost, kterou tvoříme v přítomnosti. A k její tvorbě jsou v rámci rodiny právě nyní opravdu ideální podmínky. Pomůže vám k tomu jak chytrá Opice, tak i pevnost Kovu, který začíná s Opicí vládnout. Pozor jen na to, aby ostrý a tvrdý Kov (v srpnu vládne jangový Kov) příliš nebránil v rozvoji celé rodiny (rozvoj rodiny patří k energii Dřeva). Zde musí být co největší rovnováha právě mezi energií rodiny (Dřevo) a nastavení její budoucnosti (Kov).

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na skolafrs@gmail.com nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.