CO SE ŠKÁDLÍVÁ, RÁDO SE MÍVÁ

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

V červenci nám vláda Kozy přinesla milé, něžné a romantické energie do našich vztahů. Měli jsme si společně s partnerem co nejvíce užívat krásy léta a těšit se společně ze všeho hezkého. Citlivost Kozy jsme měli využít k tomu, abychom co nejvíce vnímali svého partnera a snažili se jeho potřeby co nejlépe naplnit. Pokud toto bylo vzájemné, mohli jste společně prožít opravdu krásný měsíc.

V srpnu se ale energie výrazně změní a z empatie a citlivosti se začíná tvořit energie, která může být více zaměřena na vlastní potřeby než potřeby partnera. Může se tak stát, že budeme mít ve vztahu tendence prosazovat více to své a vše řešit ve svůj vlastní prospěch. Pokud by to bylo na úkor partnera či celého vztahu, mohou hrozit poměrně nepříjemné konflikty. Navíc je vláda Opice zpevněna poměrně tvrdým a razantním Kovem (vládne jangový Kov) a vzájemné střety a konflikty tak mohou být jak se říká „na ostří nože“.

Abychom se tomu co nejvíce vyhnuli, bude lepší, když se v rámci vztahů zaměříme na jinou vlastnost Opice a tou je hravost a „předvádění se“. Hravost můžete velmi dobře využít ve vztahu tak, že se budete společně zabývat aktivitami, které vás opravdu baví a u kterých se můžete „vyblbnout“. Pozor jen na to, že musí jít o vzájemné hraní si. Oba partneři se musí při těchto činnostech cítit dobře. Můžete tak trávit společný čas různými hrami či zábavou, která je příjemná vám oběma.

Opice se ale také ráda ukazuje a předvádí. Proto je v srpnu vhodné ukazovat vztah ostatním. Tj. je vhodné, abyste společný čas trávili ve společnosti lidí, které máte rádi a kde se oba cítíte dobře. V tomto případě ale musíte vystupovat navenek jako JEDNO, ne každý zvlášť. Lidé z vás musí cítit, že patříte k sobě a že vytváříte velmi krásný vztah a že je mezi vámi opravdu silné pouto (pevnost patří k energii Kovu, která právě v srpnu začíná vládnout).

Snažte se v srpnu co nejvíce s partnerem semknout. Vytvořte velmi pevnou jednotu, díky které budete vše dobře zvládat. Společně tak dokážete vše lépe ustát a bránit se případným nepříznivým vnějším vlivům.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store

Reklamy

Občas zde mohou někteří návštěvníci vidět rek

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.