ZAČNĚTE UVAŽOVAT O BUDOUCNOSTI SVÉHO PODNIKÁNÍ ČI KARIÉRY

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. Vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Mnozí mohou mít pocit, že jsme stále ještě v polovině roku a že je moc brzy na to, abychom mysleli na jeho konec, natož na příští rok a svoji budoucnost. Ale jak víme, v polovině se vše láme a druhá půlka má tendenci ubíhat rychleji, než první polovina. A tak než se nadějeme, bude tu konec roku a to je na přípravu budoucnosti již velmi pozdě.

Právě v srpnu jsou ty nejlepší podmínky pro to, abychom si začali vytvářet budoucnost našeho podnikání či kariéry. Pomohou nám k tomu chytré energie Opice i pevnost Kovu. Podnikání je spojeno s penězi, obraty, výnosy a zisky a právě energie Kovu je pro práci s penězi ta nejlepší. Chytrost Opice nám navíc pomůže finanční zdroje co nejlépe rozdělit, aby byly dobrým základem pro budoucnost našeho podnikání.

V srpnu bychom si tak měli udělat první odhad výsledků našeho hospodaření v tomto roce. Buďte v tomto úsilí co nejpřesnější. Kov má rád přesnost, řád a pořádek. Kov je také zaměřený na detail, takže bychom měli své účetnictví, odhad nákladů, výnosů a finálního zisku mít co nejpřesnější. Rozhodně bychom neměli uvažovat jen v domněnkách či velmi hrubých odhadech. Snažte se být co nejvíce přesní. Čím více do detailů vše zpracujete, tím lépe se budete umět rozhodovat o tom, jak s danými výsledky naložit.

Jakmile budete mít jasný obrázek o svém hospodaření, začněte pracovat na prvním návrhu rozpočtů na příští rok. Vytvořte si co nejvíce detailní plán svých aktivit a alokujte k nim zdroje, které vytvoříte z letošních výnosů. Rozdělte tak své finanční zdroje pro jednotlivé aktivity příštího roku. Samozřejmě se jedná o první výhled a v průběhu druhé poloviny roku může dojít ještě k nějakým změnám. Ale základní nastavení byste měli udělat již právě v tomto měsíci. Pokud tak využijete chytrost Opice, zajistíte si tak úspěch i pro další rok a svojí budoucnost podnikání tím velmi dobře zabezpečíte.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.