ZÚROČTE CO NEJLÉPE VÝSLEDKY TOHOTO ROKU

přihlaste se do 1. modulu školy feng ren shui. vše o škole zde: škola frs

v případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 602 556 359

Možná se nám to ještě nezdá, ale léto pomalu ale jistě končí. Krásné energie Jangu a Ohně vystřídá období Jinu a vláda Kovu. Expandující a rostoucí energie první poloviny roku se začnou měnit v energie, které se budou stahovat dovnitř a dolů, aby ochránily svoji sílu pro začátek nového roku.

Stejně tak bychom se měli začít chovat i my, protože i my jsme nedílnou součástí přírody a přírodních energií. Proto bychom se měli zaměřit na to, abychom vše, čeho v letošním roce dosáhneme, co nejlépe využili a ochránili pro následující období.

Srpen je měsíc plný úrody. Rok nám tak začíná v plné míře vracet to, co jsme do něj vložili a to několikanásobně. Z jednoho zasazeného semínka můžeme sklidit bohatou úrodu plodů, pokud jsme vše udělali tak, jak se má. Nyní bychom tedy měli začít uvažovat o tom, jak s úrodou (tedy výsledky letošního roku) naložit co nejlépe, abychom z nich měli co největší užitek.

S prvními energiemi Kovu nám na pomoc přichází Opice. Ta je nejchytřejším zvířetem zvěrokruhu. Dokáže vše velmi rychle a výborně promyslet a přijít s tím nejlepším řešením. Její bystrou úvahu a rychlost nalezení řešení bychom tedy měli v srpnu využít. Proto bychom právě nyní měli začít přemýšlet, jak co nejlépe naložit s výsledky letošního roku.

Abychom mohli maximalizovat výnosy tohoto roku, musíme nejprve vědět, jaké výnosy to vlastně budou. V srpnu bychom tak měli začít počítat a dělat první odhady, jakých výsledků dosáhneme. S Opicí přichází energie Kovu a Jinu. To jsou vhodné energie pro přemýšlení, hodnocení, třídění a zpracování. A právě Opice nám nejlépe poradí, jak s výsledky letošního roku naložit.

Jakmile budeme znát odhady výsledků letošního roku, měli bychom již nyní začít uvažovat o tom, jak s nimi co nejlépe naložit v následujících měsících či letech. Opice nám tak v srpnu otevírá bránu do naší budoucnosti. Z Feng Ren Shui víme, že Opice tzv. vstupuje z Gua 2 (energie úrody) do Gua 7 (energie třídění, tvoření a budoucnosti). Měla by tedy co nejlépe zhodnotit výsledky našeho snažení a rozhodnout, jak s nimi naložit. To je energie třídění a právě energie třídění nám určuje, jaká bude naše budoucnost. Tímto způsobem svojí budoucnost tvoříme.

Ať již to vnímáme nebo ne, srpen s vládou Opice je velmi důležitý pro naši krátkodobou i dlouhodobou budoucnost. Nyní máme rozhodovat o tom, co a jak bude. Kolik čeho využijeme pro jaké účely, jak se nám bude dařit v různých oblastech života, kolik energie a jakou energii jim budeme věnovat apod. Využijte chytrost Opice v tomto měsíci a začněte si tvořit svojí vlastní budoucnost.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK na srpen ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.