ČERVENEC – MĚSÍC LÁSKY A VZTAHŮ

S láskou máme většinou spojen měsíc květen. Krásná báseň Máj od Karla Hynka Máchy je přímo ódou na lásku a všichni jsme ji četli v rámci studia literatury. V květnu se líbáme pod třešní či jiným stromem, abychom sílu lásky ještě více zpevnili, cítíme sílu zamilovanosti a s rostoucí energií Ohně sílí i naše sexuální touha. Z hlediska přirozeného toku energií je však tou tzv. „všeobjímající láskou“ právě červenec.

Dá se tedy říci, že pro opravdové zpevnění a naladění energie vztahů je červenec přímo ideální měsíc. Vládne velmi citlivá, vnímavá a romantická Koza. Ta je pro tuto jemnou lásku přímo stvořena. A pokud ji pocítí, bude naplněna blahem. Pokud je to tedy jen trošku možné, využijte energii července a co nejvíce zpevněte své vztahy – ať již milostné či jiné.

Energii Kozy posílíte milými a příjemnými zážitky. Koza bývá romantická, ale není nijak náročná. Miluje přirozenou krásu, přírodu a jemnost. Proto vám při posilování vztahů pomůže strávit čas na krásných místech v přírodě. Ideální k tomu jsou příjemné procházky a chvilky zastavení pro kochání se krásou kolem.

Červenec je i z tohoto pohledu velmi vhodným měsícem pro dovolenou. To vám umožní udělat si více času pro partnera, strávit s ním co nejvíce krásných chvil a nemyslet při tom na nic jiného. Váš partner by měl být středem vaší pozornosti a naopak. Krásné chvíle si máte vychutnávat společně a mají být oboustranné.

Kromě Kozy vládnou v červenci také energie Země. Ta je spojena s jídlem. Když tedy spojíte romantické a milé energie Kozy s energií jídla, pak to znamená, že pro vztahy mohou být velmi příznivá různá posezení u dobrého jídla. Romantická večeře, ideálně v krásné zahradní restauraci může v tomto měsíci udělat opravdu divy. Nemusí jít o nic náročného či drahého. Koza se je poměrně skromná a pokud zvolíte příjemné prostředí s dobrým jídlem, bude opravdu spokojená.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK červenec ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.