ČERVENEC – ČAS NA ZASTAVENÍ SE A UŽÍVÁNÍ SI KRÁSY LÉTA

Ani jsme se nenadáli a prázdniny jsou tu. Nejaktivnější energie roku, které jsme prožívali v červnu za vlády Koně se nyní mění na příjemné letní energie. Prázdniny přinášejí možnost zpomalit a plně nasávat krásu našeho léta.

Červenec je k tomu jak stvořený. Je to krásná kombinace energie Ohně (vládne nám Ohnivá Koza) a Země (červenec je tzv. mezidobí země a zároveň spadá do Gua 2 – jinová Země). Mezidobí země je čas pro naše celkové zpomalení až zastavení. Červenec je navíc jakýmsi „dvojitým“ mezidobím země: mezidobí mezi první a druhou polovinou roku a mezi létem a podzimem. Tím, že v červenci nám začíná druhá polovina roku, kdy bude čím dál tím více slábnout Jang a sílit Jin, měli bychom opravdu udělat řádnou inventuru toho, co se nám v první polovině roku podařilo a na čem je stále ještě třeba pracovat.

Tím, že se budou pomalu měnit jangové energie v jinové, měli bychom se zaměřit právě na jinovou energii. Jin je energie formy a hmoty. Naše jangové aktivity v první polovině roku měly směřovat k tomu, abychom byli ke konci roku a na začátku roku nového dostatečně „hmotně“ zabezpečeni. Nyní je tedy čas podívat se na to, jakou úrodu můžeme v dalších měsících očekávat. Podaří se nám naplnit naše plány pro tento rok, nebo hrozí, že nám něco bude chybět?

V červenci se tak máme zaměřit hlavně na to, abychom nastavili vše tak, aby nám to zabezpečilo požadovaný výsledek tohoto roku. Máme-li k dispozici ještě nějaké příležitosti, jak výsledek vylepšit, měli bychom je opravdu využít. Pokud naopak hrozí nějaká rizika, že se nám něco nepodaří, měli bychom udělat vše pro to, abychom se těmto rizikům vyhnuli, nebo minimalizovali jejich vliv.

V červenci stále ještě vládne silný Jang, takže bychom měli mít ještě dostatek síly na to, abychom zvládali poměrně velké věci. Jang ale bude postupně slábnout a i my budeme ztrácet aktivní energii. Čím dříve tedy uděláme něco pro to, abychom si zabezpečili dobré výsledky pro tento rok, tím lépe.

Ale protože nám v červenci vládne milá a romantická Koza, měli bychom si tyto krásné a jemné energie co nejvíce vychutnat. I z tohoto pohledu je červenec nejlepší měsíc pro dovolené. Pokud je to možné, snažte se užít si dovolenou právě v tomto měsíci. Pomůže vám to nejen v odpočinku, ale také v celkové regeneraci organismu.

Koza miluje krásu a romantiku. Proto se snažte navštěvovat krásná místa, vytvořte si příjemnou a romantickou atmosféru. Vyhněte se všem konfliktům. Buďte milí, přívětiví, otevření a empatičtí. Díky těmto energiím prožijete opravdu krásný červenec.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

HAPPYWEEK červenec ke stažení zde

HAPPYWEEK červenec

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.