RADOST, RADOST, RADOST

Radosti není nikdy dost, jak se říká. Ale v červnu, kdy nám vládne silný Kůň a Oheň to platí trojnásob. Proč trojnásob? Protože Kůň má rád radost, protože má energii Ohně, kterou radost posiluje. Dále Oheň patří do tzv. Gua 9, kam také patří radost. No a nyní hovoříme o oblasti naší budoucnosti, která patří do Gua 7 a i sem patří radost. Co nám to tedy říká? Že si máme nastavovat budoucnost tak, aby nám přinášela radost.

Dá se tedy říci, že v červnu bychom měli prožívat nejvíce radosti z celého roku. A podmínky k tomu máme naprosto ideální. Radost patří k ohnivé jangové energii, která miluje aktivitu. V červnu jsou nejdelší dny, tj. nejvíce času pro aktivity z celého roku. Navíc nás Jang léta nabíjí aktivní energií, takže máme pořád dělat to co nás těší. Pokud přemýšlíte o budoucnosti, myslete na to, aby vám tato budoucnost radost přinesla.

Energie Gua 7 je kromě budoucnosti také o všem novém, co nám přijde do života. Pokud tedy něco nového plánujete, pak se ujistěte, že vám to do života přinese radost.

Žijeme v Kovovém dvanáctiletí a v roce 2021 navíc ve velmi silném kovovém roku. Takže převaha kovových energií je opravdu velká. Kov kromě jiného přináší také emoce smutku, žalu apod. A právě v červnu máme nejvíce energie k tomu, abychom tyto nepříznivé emoce nejenom zvládli, ale změnili je na opak, tj. radost.

Buďte tedy v červnu co nejvíce aktivní. Snažte se dělat jen to, co vás baví, pro co se nadchnete a co vám opravdu radost udělá.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na ČERVEN zde:

Feng Ren Shui – Happyweek červen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.