ČERVEN – NAPLNĚNÍ vs. SLÁVA

V červnu díky vládě Koně a Ohně působí velmi silně energie tzv. Gua 9. Do této oblasti života patří naše sny, vize, cíle, touhy, ale také velmi významné naplnění. Gua 9 je jakýmsi cílem našeho snažení. Je to poslední Gua, do kterého máme dojít. Tj. vždy bychom na konci každé činnosti měli dosáhnout pocitu naplnění.

Pokud se nám to podaří, velmi dobře se nám regeneruje energie. Dokážeme se díky silnému Ohni, který naplněním sílí, dotknout energie Nebes (tzv. propojení Qian – Li) a tím se velmi dobře posilují naše energie. Takže naplnění je pro sílu naší energie opravdu velmi důležité.

Ale protože Kůň má kromě jiného i silné ego, může se někdy naše snaha o naplnění proměnit ve snahu o dosažení slávy. To je druhá strana mince energie Ohně. V případě naplnění se naše energie regeneruje a posiluje, ale v případě honby za slávou svoji energii pouze vyčerpáváme. Jak se říká: „velká sláva, polní tráva“. Sláva prostě dlouho nevydrží a její energie velmi rychle vyprchá. A pokud nedojde k další slávě, může dokonce dojít až k propadu energie. Z pohledu Feng Ren Shui se tak může stát, že se z Ohně (energie stoupá k Nebesům) propadneme do hluboké Vody (klesáme až na dno). A my tyto situace velmi dobře známe např. ze života celebrit. Často se u nich stává, že pokud přijdou o svoji slávu, přijdou o smysl života a často propadají depresím, které vyrovnávají závislostí na alkoholu či drogách (čímž si vlastně doplňují ztracený Oheň).

Proto si v červnu musíme dávat více pozor na to, abychom nepropadli touze být slavní, být ti, kterým ostatní plácají po ramenou apod. Naopak, snažme se prožívat co nejvíce radost a vnitřního naplnění. Tím si energii nejen uchováme, ale i posílíme.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na ČERVEN zde:

Feng Ren Shui – Happyweek červen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.