V ČERVNU VLÁDNOU NEJAKTIVNĚJŠÍ ENERGIE ROKU – VYUŽIJTE JE NAPLNO

V červnu nám bude vládnout aktivní Kůň. Tento měsíc aktivní energie dosahují svého vrcholu. 21. června dojde k letnímu slunovratu čímž délka slunečního svitu a dne dosáhne svého maxima. Dále pak budou energie již pozvolna ale jistě klesat.

Pokud tedy chceme využít co nejvíce nejaktivnější energie roku, měli bychom v červnu opravdu věnovat co nejvíce času různým aktivitám. Rozhodně není dobré sedět s rukama v klíně a čekat, co nám do něj spadne. Spolu s Koněm vládne nejsilnější Oheň a my víme, že ten reprezentuje nejvyšší Jang. Feng Ren Shui nám dále říká, že tyto energie jsou spojeny s tzv. Gua 9, tj. oblast života, kam patří naše sny, vize a cíle. V červnu bychom se tedy měli co nejvíce zaměřit na své cíle, sny a touhy a snažit se udělat maximum pro jejich dosažení.

Pokud jsme si opravdu stanovili cíl a využili správně k jeho dosažení dosavadní energie roku – tj. energie  Buvola, Tygra, Zajíce, Draka a Hada v jednotlivých měsících, pak v červnu se můžeme směle vydat k jeho naplnění. Tím, že vládne aktivní Kůň, neměli bychom již mnoho přemýšlet a prostě se za svým snem pustit naplno.

Energie Koně a Ohně podporují naši vášeň, zapálení a touhu. Jsou to opravdu silné energie, které nás mohou posunout hodně dopředu. Proto bychom měli dělat vše se zápalem, nadšením a s radostí. To jsou hlavní „motory“, které nás velmi rychle dostanou k našemu cíli.

Na této cestě nás nesmí brzdit přílišné přemýšlení. To patří k energii Země a ta přináší tíhu a energii Ohně „dusí“. Proto se zaměřme hlavně na své pocity a přemýšlení nechme na jiné období.

Kůň i Oheň milují volnost, rozmanitost a pestrost. V červnu bychom se tak měli zabývat různými aktivitami, pokud to situace dovolí, tak i hodně cestovat a poznávat nějaká nová místa.

Energie Ohně přináší zaujetí a Kůň se rád věnuje tomu, co ho právě zaujalo. A tak i vy se zabývejte hlavně tím, co vás zaujme a kam směřuje vaše spontánní pozornost. Věnujte se tomu, co vám přináší radost a vnitřní naplnění. Červen k tomu přináší mnoho příležitostí. Uvolněné energie června také podpoří současné uvolnění různých omezení a zákazů dané „kovidovou dobou“. Využijte toho naplno. Nejen pro to, že to Kůň má rád, ale také z toho důvodu, že nevíme, kdy nastanou nová omezení. Díky nim nám letos může v životě chybět hodně jangová (tedy aktivní) energie a Oheň. A ten je důležitý pro život. Čerpejte proto energii Koně a Ohně co nejvíce.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na ČERVEN zde:

Feng Ren Shui – Happyweek červen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

začínáme již 18. září

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.