2022 – ROK TYGRA? NE! ROK TYGŘICE! DŮLEŽITOST SÍLY ŽENY V SOUČASNÉ TĚŽKÉ DOBĚ.

Jsme v období, kdy se rozhoduje o budoucnosti lidstva. Budoucnost je dána dětmi. Ty jsou budoucností lidstva. Aby děti mohly tvořit naší budoucnost, mají mít k tomu to nejlepší zázemí a podmínky. Z pohledu Feng Ren Shui jsou děti jangová energie. A my víme, že Jang je funkce, tedy fungování. Ale aby Jang (tedy naše děti) mohl správně fungovat a tvořit budoucnost lidstva, potřebují děti k tomu silný Jin. Jin dává pevnou formu k tomu, aby funkce (Jang) mohla fungovat. A tento silný Jin může vytvořit pouze silná ŽENSKÁ energie (ženská energie = Jin). A proto je nyní důležitá silná energie MATEK.

Closeup shot of a siberian tiger in the zoo Free Photo
Foto: freepik.com

Z přírody známe velmi známý symbol LVICE. Říká se, že když jde o ochranu lvíčat, je lvice nezastavitelná a v takovém okamžiku se stává nejnebezpečnějším tvorem na světě. Udělá vše pro to, aby svá lvíčat ochránila. Dokáže se postavit i dominantnímu samci.

A právě tuto energii nyní svět potřebuje. Sílu lvice, sílu MATKY, která se neohroženě postaví na obranu svých dětí i proti největší síle světa. A signály toho, že se tak děje se již naštěstí objevují. MATKY čím dál tím více vystupují na podporu svých dětí proti současným nesmyslným opatřením a to je správně.

Pokud chceme zabezpečit budoucnost lidstva, potřebujeme nyní sílu MATEK. Jejich přirozený instinkt k ochraně svých dětí, na které NIKDO nesmí sáhnout, NIKDO je nesmí ohrozit. A MATKA má k tomu potřebnou sílu, přírodní i morální PRÁVO, protože tím zabezpečuje budoucnost lidstva. Nikdo nemá MATCE tuto sílu a toto právo brát. Síla ŽENY je tak nyní nejsilnější hybnou silou k zabezpečení budoucnosti.

Když toto převedeme do terminologie Feng Ren Shui, tak touto lvicí je TYGŘICE. A rok 2022 je rokem Tygra – tedy TYGŘICE. Budoucnost lidstva tak závisí na síle této TYGŘICE, která se postaví i dominantnímu samci a neohroženě bude bránit budoucnost svých dětí.

Ale sama ŽENA to nezvládne. Potřebuje k tomu i sílu MUŽE. Aby cokoliv fungovalo, musí vždy dojít k souladu mezi Jinem (ženskou energií) a Jangem (mužskou energií). Kde je tedy role MUŽE? Musí se stát RYTÍŘEM své KRÁLOVNY. Musí stát za ní a chránit ji před nebezpečím, které jí muže hrozit z okolí. Musí jí být oporou a silnou skálou. Musí zabezpečit její bezpečí a možnost starat se neohroženě o své děti. MUŽI tak mají být RYTÍŘI, VOJSKEM své KRÁLOVNY a za svoji KRÁLOVNU bojovat.

Proto potřebujeme nyní KRÁLOVNY- ŽENY, které neohroženě budou chránit své děti a tím tak budoucnost lidstva a RYTÍŘE – MUŽE, kteří budou stát po boku své KRÁLOVNY a jako RYTÍŘI  budou dbát na to, aby zajistili její bezpečí.

Toto se má stát, aby byla zabezpečena budoucnost lidstva. Jinak se lidstvo zničí – k tomu spějí současné tendence. V roce 2021 (rok Kovového Buvola) bychom si právě měli uvědomit, jaká je další cesta k naší budoucnosti. Je to rok Kovového Buvola, který se má rozhodnout pro novou cestu k cíli a pak se po ní vydat.

Chceme-li zabezpečit budoucnost pro své děti a pro lidstvo jako takové, má hlavní roli hrát ŽENA a MUŽ má být její oporou a ochranou. Tak je vše přirozené a vše bude mít podporu Nebes (jak tomu říkáme ve Feng Ren Shui). Co je přirozené, to funguje, co je nepřirozené, to nefunguje. A přirozenou úlohu MATKY je připravit to nejlepší zázemí pro budoucnost svých dětí. Role MUŽE je, aby MATKU podporoval a ochraňoval.

V roce 2022 jsou energie pod vládou TYGRA. Jsou to energie vzniku nového, mocného, co může přetrvat věky. Je to vznik nové budoucnosti. Z pohledu Feng Ren Shui to je i rok dětí. Je to rok s energií „porodu“, kdy se rodí něco nového. A my víme, že pokud je ŽENA silná, může se narodit i silné dítě, tedy silná budoucnost.

Proto tento rok můžeme využít k tomu, abychom vykročili na novou cestu. Buď tou cestou bude ničení dětí a tím i budoucnosti lidstva, nebo to bude rok podpory a ochrany dětí a tím i zabezpečení prosperující budoucnosti pro lidstvo. Ale aby se „narodila“ silná budoucnost, má být silná MATKA – ŽENA.

A o tom mohou rozhodnout TYGŘICE, matky a ženy, které se neohroženě postaví za své děti a MUŽI je v tom budou podporovat a zabezpečí jejich ochranu, aby ŽENY mohly o své děti a jejich budoucnost náležitě pečovat. Pokud takto budou v souladu energie ŽENY a MUŽE, může se zrodit silná a prosperující budoucnost lidstva. Pokud ne, dojde k rozpadu a zániku lidské civilizace tak, jak ji známe dnes a jak je pro ni přirozené.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na DUBEN zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na duben
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na duben

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.