V DUBNU SE MÁME ZAMĚŘIT NA VÝHLED DO NAŠÍ BUDOUCNOSTI

V dubnu vládnou již velmi silné a mocné energie Jangu. Zima a její jinové energie jsou již téměř pryč. Vládne nám Drak, což je největší a nejmocnější zvíře zvěrokruhu. Jeho sílu bychom měli využít opravdu naplno.

Drak je jediné zvíře zvěrokruhu, které umí létat. Dává nám tak možnost „povznést“ se nad běžnou realitu všedního dne a podívat se na náš život z výšky. Z té je vidět opravdu daleko a můžeme tak vidět to, co z běžné perspektivy všedního života nevidíme.

Podívejte se na svůj život z velké perspektivy. Uvědomte si všechny možnosti a příležitosti, které vám život nabízí. Nyní žijeme v opravdu „zvláštní“ době. Přichází mnoho nových věcí, které jsme před tím neznali, nebo si je neuvědomovali. Tato nová doba ale také přináší nové příležitosti.

V dubnu bychom si tak měli uvědomit, co vše je možné, co můžeme udělat pro to, abychom ze svého života a z dnešní doby vytěžili co nejvíce. Zapomeňme na minulost. Drak se nedívá zpátky, ale dopředu. A proto bychom se měli zahledět do naší budoucnosti. Neměli bychom být přízemní a nemáme se nechávat svazovat realitou běžného všedního dne.

Uvědomte si, co všechno máte v životě k dispozici. Přemýšlejte o tom, jaké máte možnosti. Drak nám dává možnost využít v životě všeho co nejvíce. Dokáže nám ukázat široké perspektivy našeho života. Je to energie pozitivní až povznášející.

Uvědomte si, jaké cíle jste si v životě nastavili. V dubnu je čas se podívat na to, jestli nemáte možnost své cíle posunout o kus dál. Možná jste při nastavení cílů byli až příliš přízemní. Možná se dokážete posunout dál, než jste původně plánovali. Možná jste si neuvědomili, jaké možnosti skutečně máte. Drak vám pomůže posunout se v životě opravdu hodně daleko.

Drak vidí za obzory dneška a ukáže velké možnosti zítřka. A tak se podívejte, co všechno se za těmito obzory nachází a čeho všeho můžete dosáhnout. Nebuďte příliš malicherní a přízemní. V dubnu se ve svých úvahách opravdu můžete povznést a vnímat všechno z daleko větší perspektivy. Neřešte detaily. Pokud vidíte opravdu daleko a vaše cíle jsou velmi vzdálené, nelekněte se toho. Nebojte se, že těchto cílů nebudete umět dosáhnout.

Drak nehledá cestu, ale cíl. Není tedy nutné hned na začátku vědět, která cesta k cíli povede. Nemusíte tak zatím uvažovat o tom, jak cíle dosáhnout. Stačí cíl zahlédnout a rozhodnout se pro jeho dosažení. Cestu vám pomůže najít Had v květnu. To je stratég, který hledá ty nejlepší cesty k velkým vizím, které má najít právě Drak.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na DUBEN zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na duben
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na duben

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.