BUDOUCNOST MÁ BÝT RADOSTNÁ, NE TĚŽKÁ

Z pohledu Feng Ren Shui víme, že energie jara (potažmo března) jsou velmi důležité pro zabezpečení budoucí hojnosti. Pokud se vám v březnu podaří dobře „zasít“, může být vaše sklizeň opravdu bohatá. Proto se v březnu musíte starat také o svoji budoucnost. Nesejete pro to, abyste seli, ale pro to, abyste sklidili. A úroda má být bohatá. A stejně tak má být bohatý váš život. Bohatství tak velmi silně závisí na tom, jak se vám podaří využít energie března a jejího vládce Zajíce.

Zajíc rozhodně nepřináší žádné konfliktní a nepříjemné energie. Naopak. Je to energie velmi příjemná, přátelská a radostná. A stejně tak by měla vypadat i vaše budoucnost. Ta patří do Gua 7, které mimo jiné přináší uvolnění, pohodu a radost do života. Studenti Školy Feng Ren Shui vědí, že Zajíc je propojen s tzv. Gua 3 a to je na společné ose právě s Gua 7 – budoucnost. Tato osa nám ukazuje, jak se má budoucnost tvořit. Má být založen na návaznosti mezi minulostí, přítomností a budoucností. Vše nové se tedy má tvořit na základě minulosti – zkušeností, dosažených úspěchů, majetků, finančního zázemí atd.

V březnu se tak můžete opravdu snadno zamyslet nad tím, jak pro svoji budoucnost využít co nejvíce své minulosti a rodiny (i ta patří k energii Gua 3). Dále si uvědomte, že budoucnost nemá být těžká. Máte ji co nejlépe a v pohodě zvládat. Také má být zdrojem vaší radosti a musí to být něco, na co se budete také těšit.

V březnu byste tak mohli cítit, kam vás nové energie jara směřují. Uvědomte si tyto nové směry a uvažujte o tom, jestli jsou to směry radostné, nebo těžké. A podle toho se pak rozhodujte.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na březen zde:

Feng Ren Shui - happyweek březen
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK březen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

nový ONLINE SEMINÁŘ: BYZNYS STRATEGIE PODLE FENG REN SHUI

Feng Ren Shui - byznys strategie
Feng Ren Shui – byznys strategie

Rok 2021 má ty nejlepší energie pro nastavení dlouhodobé úspěšné strategie pro vaše podnikání či kariéru. Jak si tuto strategii nastavit se naučíte v tomto novém semináři. Přihlaste se včas na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359. Vše o semináři ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.