V BŘEZNU VLÁDNOU PŘÍJEMNÉ RODINNÉ ENERGIE

V březnu opravdu vládnou velmi příjemné a poměrně i jemné energie. Vládne Zajíc a jak víme z Feng Ren Shui, ten „patří“ do tzv. Gua 3, což je (mimo jiné) energie rodiny. Je to opravdu období v roce, kdy příroda musí zabezpečit, aby pokračoval život i v novém roce. Jaro je tedy obdobím „hnízdění“, kdy se vše připravuje na rození nového života. A to vše probíhá v „rodinném“ uspořádání.

Snažte se proto i vy zaměřit v tomto měsíci svoji pozornost ke své rodině. Březen je měsíc, kdy by v rámci rodiny měly vládnou poměrně přátelské a vstřícné energie. Proto můžete v tomto měsíci svoji rodinu opravdu stmelit a užívat si společně příjemné a milé energie.

Zajíc je také velký ochránce rodiny. Pokud tedy čelí vaše rodina nějakému „nebezpečí“ zvenčí, můžete se na obranu proti nepříznivým vlivům na rodinu zaměřit právě nyní. Nejen že budete mít více „síly“ rodinu ubránit, ale můžete se k této obraně semknout jako celá rodina. Pak bude neporazitelná. V tomto případě se Zajíc podle Feng Ren Shui jeví jako nejbojovnější zvíře z celého zvěrokruhu. Dokáže tak porazit i velmi silné soupeře.

Energie března také posiluje energie dětí a jejich rozvoje. A protože Dřevo je tzv. odstředivá energie, chce zevnitř ven, měli byste se zaměřit na to, aby vaše děti trávily již čím dál tím více času venku (bohužel s vládními omezeními to nebude tak jednoduché). Ideální je pohyb ve volné přírodě. Můžete s nimi trávit tento čas sami, ale bylo by vhodné, aby vaše děti mohly trávit tento čas také se svými kamarády. Zdravá dětská energie tak bude ještě více posílena.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na březen zde:

Feng Ren Shui - happyweek březen
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK březen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

nový ONLINE SEMINÁŘ: BYZNYS STRATEGIE PODLE FENG REN SHUI

Feng Ren Shui - byznys strategie
Feng Ren Shui – byznys strategie

Rok 2021 má ty nejlepší energie pro nastavení dlouhodobé úspěšné strategie pro vaše podnikání či kariéru. Jak si tuto strategii nastavit se naučíte v tomto novém semináři. Přihlaste se včas na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359. Vše o semináři ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.