ZAČNĚTE ROZVÍJET SVÉ PODNIKÁNÍ

V současném stavu omezení a uzavření se to může zdát jako vtip. Ale jeden moudrý a úspěšný manager řekl: „Pracuji nejvíc, když ostatní spí. A když se probudí, já už jsem někde úplně jinde.“ (parafrázováno).

I když se to možná na první pohled nezdá, energie podnikání jsou stejně přirozené, jako vše v přírodě. Ekonomické vědy patří k tzv. přírodním vědám. Každá firma je živý organismus. Vždyť firmu tvoří lidé a ti dohromady vytvářejí velmi živý a přirozený organismus, který podléhá přírodním zákonům stejně, jako vše ostatní v přírodě.

Přírodní cykly nám v březnu přinášejí energie rozvoje. V únoru jste měli razantně vstoupit na svoji novou cestu v podnikání či kariéře a vydat se tak k letošnímu cíli. Energie roku 2021 pod vládou Kovového Buvola nám jasně říkají, že hlavním cílem letošního roku bude rozhodnutí se kudy a jak dál. V roce 2020 se nám otevřela brána do budoucnosti. Ta nám měla ukázat všechny možné příležitosti, které nám budoucnost nabízí. A v tomto roce se máme rozhodnout pro tu nejlepší cestu.

V březnu byste tedy měli již být na své cestě k letošnímu cíli a hledat různé další možnosti, jak se co nejlépe na této cestě posunout kupředu. V březnu vládne Zajíc, který dokáže zprostředkovat hodně kontaktů, které mohou přinášet další a další příležitosti.

Vaším úkolem v podnikání by tak mělo v březnu být to, že se začnete rozhlížet po vhodné spolupráci s různými partnery. Hledejte, kdo a jak vám může pomoci naplnit vaši letošní byznys strategii. Můžete navazovat různá spojenectví, aliance a vytvořit nové a lepší formy spolupráce. Hledejte nové dodavatele, nové partnery a nové klienty. Začněte ukazovat světu kdo jste, co děláte, proč to děláte a otevřete se možné nové spolupráci.

Čím více energie spolupráce využijete ve svém podnikání, tím méně své vlastní energie budete muset využít a tím lépe pro vás.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na březen zde:

Feng Ren Shui - happyweek březen
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK březen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

nový ONLINE SEMINÁŘ: BYZNYS STRATEGIE PODLE FENG REN SHUI

Feng Ren Shui - byznys strategie
Feng Ren Shui – byznys strategie

Rok 2021 má ty nejlepší energie pro nastavení dlouhodobé úspěšné strategie pro vaše podnikání či kariéru. Jak si tuto strategii nastavit se naučíte v tomto novém semináři. Přihlaste se včas na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359. Vše o semináři ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.