VYJÁDŘENÍ ŠKOLY FENG REN SHUI K SOUČASNÝM NAŘÍZENÍM VLÁDY

Milí studenti Školy Feng Ren Shui a všichni kdo sledují naši Školu FRS, rádi bychom se s vámi podělili o pohled Školy Feng Ren Shui na současnou situaci s ohledem na probíhající vládní opatření a jak ji co nejlépe zvládnout.

Ing. Jiří Černák zakladatel a lektor Školy Feng Ren Shui

Víte, že základním kamenem všeho je rovnováha – a to i pro naše zdraví. A tak když přichází doba uzavření, musíme hledat možnosti k otevření, abychom si tak celkovou životní rovnováhu udrželi. Dále víme, že velmi důležitým zákonem učení Feng Ren Shui je tzv. Region/Sezona. FRS nás učí, abychom žili v souladu s energií prostoru i času. Bohužel v současné době velmi silně kolidují nařízení vlády s přirozenými energiemi jara (tedy energií času). I když proklamovaným účelem těchto opatření je ochrana zdraví lidí, může být jejich účinek na naše zdraví i velmi negativní (jak víme, každá mince má dvě strany, vše je Jin i Jang).

Vy, co studujete Feng Ren Shui víte, že energie roku 2021 jsou velmi úzce spojeny např. s játry (ty potřebují opravdu volnost energie), plícemi (ty potřebují čerstvý vzduch a správné volné dýchání) a obecnou a přirozenou ochranou imunity. I když nás opatření vlády mají chránit před možným nakažením virem od ostatních lidí mohou mít negativní účinky právě na správné fungování těchto orgánů (a problém současného viru je úzce spjat právě s respiračními problémy – s plícemi). Proto je opravdu důležité, abyste v rámci možností, které máte, trávili co nejvíce času v otevřeném a volném prostoru, nejlépe ve volné přírodě a mohli čerpat přirozené energie, které nyní na jaře vládnou. Vládní opatření jsou v tomto ohledu velmi omezující a brání nám v tomto přirozeném procesu získávání čerstvé a zdravé energie. Pohyb venku a volné dýchání je opravdu pro nás v tuto chvíli velmi důležité. Choďte na procházky, buďte co nejvíce venku tam, kde nemusíte nosit respirátor, cvičte, hýbejte se (ale nevyčerpávejte se u toho). Vyhýbejte se ale větru a jeho pronikání do těla. Noste šály, šátky či jinou ochranu krku a hrudi. Víme, že energie Větru je nositelem „tisícero“ nemocí.

Vytvořte si příznivé prostředí i v rámci svých domovů. „Vneste“ si jaro domů. Dejte si do interiéru čerstvé květiny, zelenou barvu, využijte dřevěné materiály. Často větrejte a mějte doma co možná nejčerstvější vzduch. Noste volné a barevné (pestré) oblečení. V rámci „domácího uzavření“ hrajte se svými rodinami hry, hrajte si jako malé děti (energie jara jsou dětské energie).

Posilujte svoji imunitu vitamíny a minerály. Ideálně z ovoce a zeleniny, ale můžete využívat i potravinové doplňky. Zaměřte se na silné jarní energie z klíčků. Pro celkové posílení energie jsou důležité silné „dlouhé“ vývary (vaří se 8 hodin) – slepičí, kuřecí či hovězí. Pokud svítí slunce, snažte se trávit co nejvíce času na slunci. I když je to těžké, snažte se také udržovat sobě i svým blízkým dobrou náladu a prožívejte co nejvíce radosti. Člověk se umí radovat i z maličkostí, a tak si je co nejvíce dopřávejte. I když to zní velmi nevědecky, ale pomáhá i alkohol (v rozumných dávkách, ne se opíjet) – i naši předkové si dávali k posílení imunity štamprdličku slivovice či jiné pálenky, ta všechno „spálí“ a rozproudí naši energii.

Mnoho lidí je v tomto období velmi unavených (jarní únava). Hlavně ti, kteří nevyužili energii zimy k dostatečnému odpočinku a celkové regeneraci organismu. Únava je u mnohých lidí způsobena i díky již dlouhodobě trvajícím různým omezením – oslabená psychika apod.. A právě únava může být jednou z příčin oslabení vašeho organismu a příčinou „snadného“ nakažení se virem. Hodně odpočívejte. Choďte co nejdříve spát a snažte si vytvořit ty nejlepší podmínky pro opravdu kvalitní spánek.

Omezení kontaktu s ostatními sice může snížit riziko nákazy, ale může také silně poškodit naše zdraví z výše uvedených důvodů. A tak musíme opět hledat rovnováhu, jak nás Feng Ren Shui učí. Pokud na jedné straně vládne uzavření, musíme ho vyrovnat otevřením. A tak hledejte všechny možné způsoby, jak se otevřít současným čerstvým energiím jara, protože je váš organismus potřebuje a je na ně připraven. Čeká na ně pro to, aby se mohl dál zdravě rozvíjet. Hledejte různé možnosti, jak být v kontaktu s vašimi blízkými, přáteli, kolegy z práce atd. Využijte k tomu i online prostředí, pokud to nejde jinak. Nebuďte sami. Pokud by přílišné uzavření přineslo do našeho života velkou nerovnováhu, oslabilo by to náš organismus a tím bychom si mohli opravdu uškodit nejen nyní, ale také do budoucnosti. Proto se snažme si naši životní rovnováhu udržet. Feng Ren Shui nám k tomu dává mnoho nástrojů, tak je využijme.

Přejeme vám, abyste toto nadcházející období uzavření přečkali s dobrou náladou a ve zdraví. Vše má svůj začátek i svůj konec. A tak i toto období jednou pomine a budeme se opět moci radovat z přirozeného života. Ale protože nám nyní vládne Kovový Buvol, tak vše chce svůj čas, vše musí uzrát. Spěch a zbrklost nic nevyřeší. Letos opravdu ne. A pokud budeme „tlačit na pilu“, tak se nám Buvol zastaví a bude vše ještě pomalejší, nebo se dokonce obrátí proti nám. Takže se obrňme trpělivostí (je to „Kovový“ Buvol) a uchovejme si v našich životech zdravou rovnováhu.

Přejeme vám za Školu Feng Ren Shui hodně štěstí a pevnou životní rovnováhu.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na březen zde:

Feng Ren Shui - happyweek březen
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK březen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

nový ONLINE SEMINÁŘ: BYZNYS STRATEGIE PODLE FENG REN SHUI

Feng Ren Shui - byznys strategie
Feng Ren Shui – byznys strategie

Rok 2021 má ty nejlepší energie pro nastavení dlouhodobé úspěšné strategie pro vaše podnikání či kariéru. Jak si tuto strategii nastavit se naučíte v tomto novém semináři. Přihlaste se včas na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359. Vše o semináři ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.