TEĎ JE TEN SPRÁVNÝ ČAS ZAČÍT ROZVÍJET SVÉ AKTIVITY

Využijte v březnu co nejvíce vlády zajíce

Jarní energie nového roku se začínají pomalu rozvíjet a stejně tak byste i vy měli začít rozvíjet své aktivity. Březnu vládne přátelský Zajíc a jeho příjemné energie byste měli co nejvíce využít. Je to další etapa vašeho postup vpřed k letošnímu cíli.

Stejně tak jako Zajíc rád vychází ze své nory a „kamarádí se“ s ostatními venku, i vy byste měli vyjít ven se svými plány a aktivitami, aby se o nich dozvědělo co nejvíce lidí ve vašem okolí. Proč je to tak důležité? Zajíc umí tzv. „networking“. Dokáže navazovat vzájemně výhodné vztahy a tím posilovat energie různých činností. Bohužel současná omezující opatření může omezit vaše kontakty s okolím. Ale i přes to využijte všech možností, které máte.

Feng Ren Shui nám radí, že bychom v životě neměli být na nic sami. Naopak, máme co nejvíce využívat energie okolí, abychom tak chránili své vlastní energie a zbytečně se nevyčerpávali. Proto byste v březnu měli začít využívat co nejvíce energií, které vám život přináší.

V tomto měsíci byste tedy měli vyjít ven (v rámci současných možností, dobrou příležitostí ale může být internet a sociální sítě, využijte je co nejvíce) a navazovat co nejvíce kontaktů s těmi, kteří by vám mohli pomoci na vaší cestě k cíli. Zaměřte se na svojí cestu a uvědomte si, co všechno na této cestě budete potřebovat. Pak začněte hledat vhodné zdroje, které vám mohou pomoci všechny vaše aktivity zvládnout.

Energie jara v březnu již budou poměrně silné. Je to energie tzv. Dřeva, které je odstředivou energií, tj. jde ze středu ven. Využijte i vy těchto energií k tomu, abyste mohli čerpat tyto silné a čerstvé energie. Otevřete nejen sebe a své energie, ale otevřete se světu jako takovému. Rozhlížejte se kolem a uvědomujte si, co všechno vám nyní přichází do cesty a jak toho můžete využít.

Důležité je, abyste pomalu začali co nejvíce času trávit venku (ideálně ve volné přírodě). Energie Dřeva potřebuje prostor pro svoji expanzi, svůj rozvoj a vývoj. Pokud budete trávit více času venku, ve společnosti či „jen“ ve volné přírodě, rozevře se vám prostor pro váš další růst a vývoj. Abyste mohli expandovat ve svých činnostech, musíte cítit pocit volného prostoru. Čím více si ho budete v tomto měsíci užívat, tím lepší podmínky pro svůj rozvoj vytvoříte.

I když současná doba není příliš nakloněna ke společenským aktivitám, udělejte vše co je možné pro to, abyste co nejvíce času mohli trávit se svými přáteli, kolegy či rodinou. Rozhodně nebuďte sami. Vyhněte se všem možným dlouhodobým uzavřením. Pokud to nepůjde jinak, využijte sociální sítě, online kontakty apod. Když nebude mnoho příležitostí se setkávat s jinými lidmi, choďte prostě ven. K energii Dřeva patří chůze. Můžete tak využít procházky a výlety ve volné přírodě.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

nový happyweek na březen zde:

Feng Ren Shui - happyweek březen
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK březen

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

nový ONLINE SEMINÁŘ: BYZNYS STRATEGIE PODLE FENG REN SHUI

Feng Ren Shui - byznys strategie
Feng Ren Shui – byznys strategie

Rok 2021 má ty nejlepší energie pro nastavení dlouhodobé úspěšné strategie pro vaše podnikání či kariéru. Jak si tuto strategii nastavit se naučíte v tomto novém semináři. Přihlaste se včas na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359. Vše o semináři ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.