VÍTR – NOSITEL TISÍCERO NEMOCÍ

S prvními jarními energiemi, které se začínají probouzet právě již v únoru, přichází energie tzv. fáze Dřeva, která (kromě jiného) přináší energii Větru. Z pohledu Feng Ren Shui a Tradiční čínské medicíny víme, že Vítr je tzv. nositelem (šiřitelem) tisícero (nebo-li všech) nemocí. A vzhledem k tomu, že jarní energie jsou velmi ostré a průrazné (je to rodící se nový jang daného roku), tak snadno mohou pronikat i do našeho těla a tím do něj vnést nežádoucí nemoci.

„Březen, za kamna vlezem, duben, ještě tam budem, až bude máj, vyženeme kozy v háj.“

Young beautiful model posing in winter forest. stylish fashion portrait
Foto – Freepik.com

Abychom dobře ustáli tyto silné a průrazné energie, měli jsme celou zimu dostatečně odpočívat, abychom správně regenerovali svůj organismus a tím získali dostatek síly a obrané energie právě (kromě jiného) pro ochranu proti šíření nemocí. Ne nadarmo máme v průběhu roku dvě silné epidemické vlny (i bez ohledu na kovid) a to na podzim a na jaře.

Abychom tedy energii jara ustáli opravdu dobře a ostrý Vítr nás nijak nepoškodil, je důležité se před energií Větru dobře chránit. Víme, že energie Větru má tendenci vstupovat do těla šíjí (zadní část krku). Proto je důležité, abychom měli stále krk chráněný a zakrytý něčím teplým, abychom tím bránili Větru proniknout do našeho těla.

Ale neměla by to být jediná  ochrana. Obecně se stále nacházíme v období, kdy převažuje svým vlivem energie Jinu a tedy i chladu. Takže i když se nám při prvních jarních slunečních paprscích může zdát, že je krásné teplo, může na nás stále působit chlad z předchozí zimy. Je tedy důležité, abychom ze sebe „neservali“ hned všechny svršky a neodhalili své tělo před prvními příjemnými doteky slunce.

Proto i nadále choďte dobře oblečení a chraňte své tělo před průniky Větru a stále trvajícím chladem. Jak říká i česká pranostika: „Březen, za kamna vlezem, duben, ještě tam budem, až bude máj, vyženeme kozy v háj.“ Takže sami vidíte, že i v Čechách víme o působení přírody své a umíme s tím dobře pracovat. Stačí jen se tím řídit a vše bude tak, jak má být.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

happyweek na únor ke stažení zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK únor

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

nový ONLINE SEMINÁŘ: BYZNYS STRATEGIE PODLE FENG REN SHUI

Feng Ren Shui - byznys strategie
Feng Ren Shui – byznys strategie

Rok 2021 má ty nejlepší energie pro nastavení dlouhodobé úspěšné strategie pro vaše podnikání či kariéru. Jak si tuto strategii nastavit se naučíte v tomto novém semináři. Přihlaste se včas na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359. Vše o semináři ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.