MŮŽETE SMĚLE VYRAZIT ZA SVÝM CÍLEM

Po přípravném Mezidobí Země v lednu byste nyní měli mít jasnou představu o svém cíli. Měli by vám být jasné vaše cíle jak pro delší budoucnost (tj. několik let dopředu), tak i pro tento rok. Víte, že hlavním cílem roku 2021 by mělo být rozhodnutí se pro novou životní cestu. Nemusí to být cesta zcela jiná a nová, tj. vše co bylo doposud opustíte a půjdete úplně jinou cestou. Může to být i stávající cesta, ale budete po ní kráčet jiným, novým způsobem. Vaším úkolem by tak mělo v tomto roce být za pomoci Kovového Buvola si tuto novou cestu najít, definovat a rozhodnout se na ni také vykročit.

Víme, že Kovový Buvol chce jít na jistotu, proto byste tento rok měli využít hlavně k tomu, že si vytvoříte velmi jistou a pevnou cestu do budoucnosti. To by měla být vaše hlavní práce v tomto roce. No a právě na tom byste měli začít pracovat právě již nyní v únoru. Využijte průrazné energie Tygra, který únoru vládne k tomu, abyste se do práce pustili opravdu s vervou a zaujetím. Pokud máte jasně daný cíl, neměl by to být vůbec žádný problém. Pokud Tygr jasně vidí svoji kořist (váš cíl), pak jedním rázným skokem dokáže tuto kořist ulovit. A stejně tak i vy, pokud máte jasně definovaný cíl, dokážete nyní s energií Tygra rázně vyrazit na cestu, která vás k cíli dovede.

Rozhodně byste ale neměli dlouze váhat. Energie Tygra by vám neměly utéct. Bez nich totiž bude dost těžké se na tuto cestu vydat. Může se dokonce stát, že pokud s Tygrem na novou cestu nevyskočíte, tak se po ní nevydáte vůbec. Nebo tak nesmělým tempem, že vás nakonec k cíli ani nedovede.

Jste-li dobře připraveni, opravdu na nic nečekejte a prostě jednejte. Pusťte se do akce a konejte. Pokud se dobře odrazíte, dosáhnete cíle dřív, než se nadějete.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359

happyweek na únor ke stažení zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK únor

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

nový ONLINE SEMINÁŘ: BYZNYS STRATEGIE PODLE FENG REN SHUI

Feng Ren Shui - byznys strategie
Feng Ren Shui – byznys strategie

Rok 2021 má ty nejlepší energie pro nastavení dlouhodobé úspěšné strategie pro vaše podnikání či kariéru. Jak si tuto strategii nastavit se naučíte v tomto novém semináři. Přihlaste se včas na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 359. Vše o semináři ZDE.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.