VZTAHY ZA VLÁDY TYGRA V ÚNORU

Jak víme z učení Feng Ren Shui, vztahy (neboli tzv. Gua 2) patří k energii Země (jinové Země). Naopak energie února (a jeho vládce Tygra) patří k tzv. jangovému Dřevu. Energie Dřeva a Země jsou v tzv. zákonech fází (fáze jsou: Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda) ve vztahu ovládání. Dřevo tak ovládá energii Země. Z pohledu vztahů to znamená, že energie února mohou mít tendenci vztah ovládat. Čeho se ale musíme vyvarovat je to, aby nám silné Dřevo neoslabilo Zemi ve vztazích. Abychom tento „konflikt“ mezi Dřevem a Zemí zmírnili, je nutné do vztahu vložit Oheň. Měli byste tak posilovat vědomí lásky, ubezpečovat svého partnera, že ho milujete, měli byste také využít sexuální energii a prožívat společně vášnivé chvíle. Energii Ohně pak můžete např. také vložit do ložnice pomocí červené barvy – např. různé červené doplňky jakou jsou svíčky, červené polštářky na posteli apod.

Pokud vám opravdu dobře funguje energie Gua 2 – vztahy, pak můžete silné Dřevo v únoru využít pro posílení svého vztahu. Zde je ale důležité, abyste se ve vztahu opravdu cítili jako JEDNO. Tj. nejde o Já + Já (dvě rozdílné entity v rámci vztahu), ale o MY (tj. zde je entitou naše JEDNO). V takovém případě vám Tygr dá sílu k tomu, abyste společně ve vztahu vyrazili rázně ke své nové budoucnosti. Pokud to tak uděláte, bude váš vztah velmi pevně posílen a dodáte mu mnoho nové energie i do budoucnosti.

Jangové Dřevo, které vládne v únoru je spojeno s tzv. Gua 3 a sem patří energie vzniku nového (rození). Bylo by tedy dobré, abyste se s partnerem pustili do realizace své nové cesty, kterou jste si v lednu naplánovali. Bylo by ale také vhodné, abyste si něco nového pořídili v rámci vztahu. Může to být např. něco nového do společné domácnosti apod. Využijete tak energii nového pro posílení vztahu.

Pokud vaše JEDNO není příliš silné, nebo nefunguje vůbec, pak může hrozit to, že sílu Tygra využije každý partner sám pro sebe. Tím tuto energii může nasměrovat proti svému partnerovi nebo proti vztahu jako takovému. Pokud se tak partneři střetnou jako dva tygři, tak si jistě umíte představit, jak takový spor či hádka může dopadnout. V tomto případě mohou být rozkoly v rámci vztahu tak silné a prudké, že vztah zničí. Na to si opravdu dávejte pozor. Tygr útočí skokem, takže spor může vzniknout náhle a může nadělat opravdu velké škody.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

happyweek na únor ke stažení zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK únor

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.