KARIÉRA A PODNIKÁNÍ: JE ČAS VYRAZIT NA NOVOU CESTU

Oblast kariéry a podnikání je podle Feng Ren Shui spojena s cestou. V učení Feng Ren Shui se této oblasti našeho života říká „životní cesta“. Jak jsme si ukázali v přípravných seminářích a přednáškách na rok 2021, má rok 2021 pod vládou Kovového Buvola opravdu velmi příznivé podmínky pro to, abychom se pro novou cestu skutečně rozhodli.

Nyní byste tak měli již mít jasno v tom, čeho chcete dosáhnout, ale také v tom JAK toho chcete dosáhnout.

Při přípravě na rok 2021 jsme si říkali, že je velmi důležité si plán na rok 2021 rozdělit na tzv. „milníky“, tj. na body, které musíte na cestě ke konečnému cíli splnit. Máte se tak vždy soustředit na ten konkrétní aktuální bod (milník) a snažit se ho splnit. Jakmile ho splníte, posunete se automaticky k dalšímu bodu a zvládnutím všech milníků se automaticky dostanete ke svému konečnému cíli.

V únoru byste se tak s plnou vervou měli pustit do prvního milníku, který jste si ve svém letošním plánu nastavili. Měli byste mít vše připraveno tak, že se můžete plně věnovat jen tomuto jedinému bodu. Tj. není třeba již nic vymýšlet, analyzovat či jinak zpracovávat. Nyní je nejdůležitější udělat ten první krok – splnit první milník na vaší letošní cestě. Zde díky umění Feng Ren Shui využíváme „být ve svém středu“, nebo-li jak se říká: být tady a teď. I o tom se učíme ve Škole Feng Ren Shui – viz ukázka známého filmu pokojný bojovník ZDE.

Udělejte to s vervou a s velmi razantní energií. Energie musí nejprve prorazit, aby se pak dále mohla rozvíjet. Jako stejné, jako při narození dítěte. K tomu je třeba opravdu velké a silné průrazné energie, aby dítě vůbec mohlo spatřit světlo světa. Pokud se to podaří, pak je již vše nastavené pro to, aby rostlo a rozvíjelo se dále v průběhu jeho života. A stejně tak je to s vaší kariérou či podnikáním.

Chcete-li aby se vám v budoucnosti v podnikání a kariéře dařilo, musíte razantně vykročit vpřed.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

happyweek na únor ke stažení zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK únor

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.