PŘIŠEL ČAS PUSTIT SE RÁZNĚ DO PRÁCE

Pokud jste správně využili energii ledna a Buvola, který v tomto měsíci vládl, pak byste měli mít vše připravené na to, abyste mohli velmi rázně a důrazně začít realizovat své letošní plány. Lednové Mezidobí Země jste měli věnovat důkladné přípravě na celý tento rok. Z přípravných seminářů přednášek, ale i z předchozího HAPPYWEEKu víte, že úkolem roku 2021 je najít novou cestu do nové budoucnosti.

Rok 2020 vám otevřel nové dvanáctiletí, tedy novou etapu vašeho života. Byl ve znamení „nového“. Jasně nám ukázal, že staré cesty k novým cílům již nepovedou. To jste si měli uvědomit a měli jste se začít zabývat svojí budoucností. A právě v roce 2021 se máte rozhodnout, jaká ta vaše budoucnost bude.

Abyste tento rok využili co nejlépe, měli jste se v lednu věnovat promýšlení, jak tento rok co nejlépe využít. Je pod vládnou mocného Kovového Buvola. Ten vám dává sílu a mohutnost pro to, abyste si vytvořili co nejlepší podmínky pro to, co ve svém novém období života chcete dokázat. Měl to být pevný základ, solidní odrazový můstek pro to, abyste mohli do nového roku vstoupit s opravdovou silou a razancí.

V únoru začíná vláda Tygra. Jeho úlohou je prorazit novou cestu a doskočit po ní co nejdál. Jak se říká: dobrý start = 50% úspěchu. Proto byste svému startu měli věnovat opravdu velkou pozornost a udělat ho opravdu pořádně. Tento start bude vyžadovat vaši velkou rozhodnost. Jak víme z Feng Ren Shui Tygr je spojen se žlučníkem a ten ovlivňuje vaši schopnost rozhodování. Proto pevné rozhodnutí a rozhodný skok do budoucnosti je nutný k tomu, aby se vám začátek skutečně povedl.

S lednem a jeho Mezidobím Země tak končí období úvah a promýšlení a s únorem pod vládou Tygra přichází rozhodná akce. Není tedy již nutné dále přemýšlet (pokud jste tak učinili v lednu). Tygr vám dává schopnost konat a to konat opravdu velmi rázně. Jak víme, únor je první měsíc, kdy se příroda pomalou probouzí k životu a vše se chystá „vyrazit“ ven, aby se to v dalších měsících mohlo zdravě rozvíjet a aby následovala bohatá úroda.

Pokud tedy chcete i vy mít na konci roku opravdu bohatou úrodu, tj. splnit si všechny své letošní cíle, musíte udělat opravdu velký krok vpřed právě nyní. Tento krok by měl být ale výrazný a nepřehlédnutelný. Všichni, kterých se váš krok bude týkat musí jasně vědět, že vyrážíte na cestu. Tygr umí pořádně zařvat, aby dal všem kolem jasně vědět, že je tady. A stejně tak i vy musíte dát nyní světu vědět, že vyrážíte na svoji cestu a že vás na ní již nic nemůže zastavit.

Pokud se tedy v únoru směle pustíte do realizace svých plánů, budete mít z půlky hotovo. Protože razantní začátek postavený na jistotě vašeho rozhodnutí uvede do chodu další vývoj energií. Tygr patří k tzv. jangovému Dřevu a to je energie zrození nového, průraznosti a prvotního růstu. Po této energii pak nasleduje jinové Dřevo, které bude tento růst nadále rozvíjet. Takže pokud bude váš začátek silný, vytvoříte si dobré podmínky pro to, aby se vašim dalším aktivitám opravdu dobře dařilo.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

happyweek na únor ke stažení zde:

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK únor
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK únor

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.