HAPPYWEEK NA ÚNOR

Po lednu, který jsme měli věnovat přípravám na letošní rok přichází únor, kdy máme již z plných sil vyrazit a začít své plány realizovat. K tomu máme využít energie Tygra, který nám vládne v únoru jak nám radí učení Feng Ren Shui.

Pokud jste se opravdu dobře připravili v lednu a využili sílu Buvola, pak byste měli mít jasný a pevný plán, kterého se máte celý rok držet. Nyní je čas rázně vykročit a udělat první tygří skok kupředu za svým cílem. Skok Tygra musí být opravdu rázný a mocný. Aby mohl Tygr skočit hodně daleko a posunout vás tak blíže k cíli, musí mít pevnou základnu, ze které se odrazí. A touto základnou měla být vaše příprava v lednu.

Tygr k mohutnému skoku také potřebuje velkou sílu. Tu získá kvalitním odpočinkem v zimním období. Zima je stejná energie jako je energie noci, kdy máme spát a regenerovat svoji energii. Proto je důležité v zimě co nejvíce odpočívat a sbírat síly na rázné vykročení do nového roku. Pokud jste ale neodpočívali, pak vás mohou čekat těžké jarní únavy a hrozí napadení oslabeného organismu vlivy zvenčí. Budou se objevovat jarní epidemie, které vás tak mohou postihnout. Proto se starejte i o své tělo a posilujte svoji imunitu a celkovou obranyschopnost.

V únoru se začínají probouzet první jarní energie. Vše se bude snažit prorazit si svoji cestu ke Slunci, aby mohlo čerpat jeho energii a růst a plodit. A stejně i tak si i vy máte začít razit svoji cestu za svým cílem. Pokud máte cíl správně nastavený, pak má pro vás obdobnou energii jako právě Slunce v přírodě. Je to energie Ohně a světla, které vás má přitahovat. Tím, že vás přitahuje, umožňuje vám dosahovat takového cíle bez zbytečného úsilí a vyčerpání.

Jste-li připraveni, pak opravdu vykročte rázně na svoji cestu. Čím delší bude váš skok do budoucnosti, tím blíže se dostanete ke svému cíli.

Jak co nejlépe využít energie února ve všech oblastech vašeho života se dočtete v novém HAPPYWEEKu, který si můžete stáhnout ZDE:

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Feng Ren Shui škola
Feng Ren Shui škola

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

12 komentářů: „HAPPYWEEK NA ÚNOR

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.