VÁŠ DOMOV MUSÍ BÝT V ROCE 2021 PEVNÝM ZÁZEMÍM

Vláda Buvola v lednu a lednové Mezidobí Země nám jasně říkají, že potřebujeme mít pevné základy, stabilitu, jistotu a pevnost. A přesně tak by měla fungovat energie prostoru v tomto měsíci. Ale nejen v tomto měsíci. Měli bychom ji „protáhnout“ i do celého roku 2021.

Prostor se mění s časem. Víme, že ve Feng Ren Shui je základní zákon tzv. Region/Sezona. A přesně tímto zákonem se musí řídit i náš prostor. Je velmi důležité, abyste tuto energii pevného zázemí vložili do vašeho prostoru právě v lednu.

Ujistěte se, že vše, co máte doma, ve své kanceláři, ve své provozovně apod. bylo opravdu stabilní. Nic by nemělo být vratké či nestabilní. Nábytek by měl působit pevně až robustně. To samé se týká i různých doplňků. Pocit stability dosáhnete také osovou souměrností. Nic by nemělo „nějak vyčnívat“, působit rušivě apod.

Objednejte si osobní konzultaci k řešení vašeho domova – interiéry, zahrady, pozemky, stavby domů atd. na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Stabilní prostor také nemá rád příliš velký „pohyb“. Vše, co se hýbe jako např. různé závěsné doplňky, příliš lehké záclony atd. bychom měli pro toto období odstranit.

Obecně bychom v prostoru měli posílit energii fáze Země. Z barev tedy budeme volit hlavně zemité barvy – od hnědé po světle žlutou. Zde ale víme, že Země může přinášet pocit tíhy. Čím tmavší barva, tím větší tíha. Proto volte spíše světlejší odstíny a matné barvy. Z tvarů k Zemi patří čtverec. Pevnou sílu Země pak můžete vytvořit využitím různých kamenů. Ty by ale neměly být ostré či špičaté. Ideální jsou oblázky, hladké a oblé.

Prostor je také o uzavření. Proto v prostoru musíte mít pocit, že se v něm můžete uzavřít a být tak chráněni před vnějším světem. Buvol má rád svůj prostor. Proto byste i vy měli mít své „místečko“. Ať již to je vaše oblíbené křeslo, místo na sedačce apod. Místo pro sezení či odpočinek by mělo být dostatečně měkké a příjemné.

Důležité je také teplo. Energii Země podporuje fáze Ohně, který je právě zdrojem tepla. Proto byste i tuto energii měli dostatečně v prostoru posílit. Vhodné jsou svíčky, vonné tyčinky, nebo zapálená kamna či krb. Můžete také využít kožešiny, teplé deky, příjemné, měkké polštáře a z barev různé odstíny červené apod.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Nový HAPPYWEEK zde: 2021.01.01.-happyweek-leden-268Stáhnout

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

SEMINÁŘ: PODNIKÁNÍ A KARIÉRA 2021

Jak co nejlépe využít energie roku 2021 pro své podnikání a kariéru se naučíte v tomto semináři. Rok 2021 nám přináší mnoho nových příležitostí, které budeme potřebovat využít pro nadcházející novou dobu. Využijte sílu a mohutnou energii Kovového buvola ve svém podnikání a kariéře. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo 602 556. Vše o semináři ZDE:

kurz vision board

Feng Ren Shui nám nabízí mnoho velmi praktických nástrojů, jak bez zbytečného úsilí a vyčerpání dosáhnout svých vizí, snů a cílů. Jedním z účinných nástrojů je Vision board. Jak si ho správně nastavit a využít ho pro své cíle se naučíte v tomto kurzu.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.