BUDOU PLATIT NOVÁ PRAVIDLA

Již v minulém HAPPYWEEKu jsme se zmínili o tom, že nás čeká nová doba, která bude potřebovat nová pravidla, nový řád, nové systémy apod. Ano, skutečně je tomu tak. Mnoho starých systémů tak přestane fungovat a my budeme muset zavést systémy nové.

V lednu byste tak měli při přípravě svého ročního plánu myslet na to, že mnoho věcí budete muset ve svém životě změnit. A to jak v životě osobním, tak i pracovním. Očekáváme mnoho změn, které velmi ovlivní vaše životy. Z Feng Ren Shui víme, že energie pravidel a řádů patří do tzv. Gua 6 – Nebesa. Úkolem Nebes je nás vést. Tj. pravidla a systémy jsou tu pro to, aby nás vedly, ukazovaly co a jak máme dělat, aby to fungovalo. Nebesa mají zabezpečit funkci.

Je tedy opravdu velmi důležité, abyste si v lednu při přípravě plánu na rok 2021 uvědomili, co vám funguje a co ne. Co budete potřebovat změnit, abyste i dále mohli dobře fungovat v novém roce. Ale ne jen v novém roce. Uvažujte dlouhodobě – Buvol je dlouhodobá energie.

Nejde jen o to, že si máte nastavit vy svá nová pravidla. Ale buďte připraveni, že se změní mnoho  pravidel a zákonů kolem vás. Nepanikařte. Neberte to jako omezení. Naopak, hledejte v nich nové příležitost a přizpůsobte jim svoji novou cestu. Víme, že Buvol dokáže projít zdí (v roce 2021 je to kovový tank). Takže i když se zprvu může zdát něco jako omezení, věřte, že budete-li připraveni a otevřeni novému, dokážete to nejen zvládnout, ale dokonce toho i využít na své cestě k cíli.

Štěstí přeje připraveným. Proto se na změnu fungování připravte. Zde platí zákon: pravidla nebo boj. Pokud tedy nová pravidla nepřijmete, budete s nimi muset bojovat. A každý boj je vyčerpávající. A bojovat s Buvolem…. No, na to člověk už musí mít velkou kuráž. Takže si dobře rozmyslete, jestli se do boje chcete pouštět, nebo jestli raději nových pravidel využijete k postupu po své nové cestě k cíli.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Nový HAPPYWEEK zde: 2021.01.01.-happyweek-leden-268Stáhnout

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

SEMINÁŘ: PODNIKÁNÍ A KARIÉRA 2021

Jak co nejlépe využít energie roku 2021 pro své podnikání a kariéru se naučíte v tomto semináři. Rok 2021 nám přináší mnoho nových příležitostí, které budeme potřebovat využít pro nadcházející novou dobu. Využijte sílu a mohutnou energii Kovového buvola ve svém podnikání a kariéře. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo 602 556. Vše o semináři ZDE:

kurz vision board

Feng Ren Shui nám nabízí mnoho velmi praktických nástrojů, jak bez zbytečného úsilí a vyčerpání dosáhnout svých vizí, snů a cílů. Jedním z účinných nástrojů je Vision board. Jak si ho správně nastavit a využít ho pro své cíle se naučíte v tomto kurzu.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.