SÍLA BUVOLA MŮŽE POSÍLIT VÁŠ VZTAH

V lednu budou energie Buvola silně ovlivňovat i naše vztahy. A to nejen ty osobní či milostné, ale také např. profesionální či obchodní. Ve Feng Ren Shui patří oblast vztahů do tzv. Gua 2. Energie tohoto Gua nám říkají, že se jedná o tzv. „binární“ vztah, tj. vztah, který tvoří dvě samostatné entity. Ty se v rámci Gua 2 mají spojit v jednu novou entitu. Ze dvou „já“ tak vzniká nové „MY“.

Pokud máte takto svůj vztah nastavený, pak vaše MY může Buvol velmi posílit. Znamená to, ale že vše budete řešit společně a ve vzájemné shodě. Musíte se ve vztahu vnímat a cítit jako „jedno“ a zapomenout na své osobní zájmy. Rozhodně se nesmí stát, aby síla každého „já“ ve vtahu byla povyšována nad zájmy MY. Kdyby k tomu došlo, pak Buvol bude posilovat každého partnera zvlášť. A Buvol představuje velmi silnou individuální energii. To by ale znamenalo, že by se každý partner mohl stát „samostatným Buvolem“. To by ale znamenalo, že každý partner bude mít sílu prosazovat svoje zájmy proti zájmům partnera a společného MY. Pak by se mohlo stát, že ve vztahu budou proti sobě stát dva Buvolové. A určitě si umíte představit, jak to asi dopadne, kdyby se rozhodli své zájmy prosazovat silou, kterou Buvol má.

Dále nezapomínejte, že Buvol nevládne pouze v lednu, ale je to vládce celého roku 2021. Takže to co se v lednu „upeče“ pod vládnou lednového Buvola, bude mít Buvol roku tendenci posilovat celý rok. Takže pokud se partneři pustí do vzájemného souboje, bude se tento boj v průběhu roku posilovat. A to by určitě nedopadlo dobře ani pro jednoho z partnerů.

Když se ale s partnerem v lednu rozhodnete pro společnou cestu a budete vystupovat jako MY, pak síla Buvola bude vaše MY posilovat celý rok. Tím váš vztah může dostat opravdu velmi velkou sílu. A když k tomu přidáme, že Buvol vše řeší dlouhodobě, je velká šance, že váš vztah bude silný na dlouhou dobu dopředu. A to už stojí za uvážení.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Nový HAPPYWEEK zde: 2021.01.01.-happyweek-leden-268Stáhnout

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

SEMINÁŘ: PODNIKÁNÍ A KARIÉRA 2021

Jak co nejlépe využít energie roku 2021 pro své podnikání a kariéru se naučíte v tomto semináři. Rok 2021 nám přináší mnoho nových příležitostí, které budeme potřebovat využít pro nadcházející novou dobu. Využijte sílu a mohutnou energii Kovového buvola ve svém podnikání a kariéře. Přihlaste se na dasa@byu.cz nebo 602 556. Vše o semináři ZDE:

kurz vision board

Feng Ren Shui nám nabízí mnoho velmi praktických nástrojů, jak bez zbytečného úsilí a vyčerpání dosáhnout svých vizí, snů a cílů. Jedním z účinných nástrojů je Vision board. Jak si ho správně nastavit a využít ho pro své cíle se naučíte v tomto kurzu.

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.