PŘIPRAVTE SE NA NOVÝ ROK 2021 – ROK KOVOVÉHO BUVOLA

Přípravě na nový rok 2021 jsme se věnovali opravdu hodně. Víme, že to je velmi důležitý rok. Navazuje na „průlomový“ rok 2020, který změnil životy snad všech lidí na světě. Rok 2020 byl ve znamení velké změny. Měl nám otevřít brány do nové doby. Rok 2020 byl prvním rokem nového kovového dvanáctiletí. Abychom dobře vstoupili do nového roku 2021, musíme si uvědomit na co navazuje, co bylo smyslem a cílem roku 2020, který nás měl na rok 2021 připravit.

2021 – Rok Kovového Buvola

Rok 2020 nám jasně ukázal, že přichází nová budoucnost a vládce tohoto roku Kovová Krysa nám měla pomoci získat co nejvíce informací o tom, co nového přichází. Měla nám ukázat nové příležitosti, možnosti a odhalit nám možné nové cesty. Byl to rok hledání a zkoumání. Pokud jsme se v roce 2020 řídili těmito energiemi, měli bychom nyní mít dostatek informací a přehled o tom, co nového je možné, jak můžeme své životy změnit, aby co nejvíce odpovídali nové době, která přichází.

Pokud jsme se v roce 2020 opravdu dobře připravili, pak pro nás rok 2021 bude velkou příležitostí. Úkolem Kovového Buvola bude hlavně vybrat ze všech možností, které se nám ukázaly v roce 2020, naši novou cestu. Nemusí to být úplně nová cesta. Můžete klidně pokračovat po své současné cestě, ale bude třeba najít nové způsoby, nové pohledy, nové přístupy. To staré už opravdu skončilo a není se kam vracet. Doba jde kupředu a jak se říká: kdo jen chvíli stál, stojí již opodál. A to přesně platí pro rok 2021.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

Z Feng Ren Shui víme, že pokud se Buvol rozhodne jít, nikdo ho nezastaví a pokud se rozhodne stát, nikdo s ním nehne. Ale protože úkolem Buvola v roce 2021 je rozhodnout se pro novou cestu, je důležité, aby se po ní rozhodl i jít. Když se Buvol vydá na cestu, je téměř jisté, že dosáhne svého cíle.

Čemu se tak musíme rozhodně vyhnout je zůstat stát na místě. Buvol by pak zablokoval veškeré energie a my bychom se mohli ocitnout v tom, čemu ve Feng Ren Shui říkáme „zacyklení Země“ – tj. točit se v kruzích a postupně se propadat do hloubky, ze které bude velmi těžké dostat se zpět nahoru.

Je proto velmi důležité, abyste se v roce 2021 opravdu rozhodli pro svoji novou cestu a vykročili na ní. Tím získáte sílu a vytrvalost Buvola, který vám pomůže na této cestě dojít k vašemu cíli. Buvol je silné a velmi mocné zvíře. Má obrovskou sílu, která vám pomůže prorazit si svojí cestu i přes velké překážky. A protože v roce 2021 vládne Kovový Buvol, můžete si ho představit jako tank, kterému žádná překážka v cestě neobstojí. A tuto sílu byste měli využít a získat ji pro sebe. Můžete pak dosáhnout opravdu velkých cílů.

Buvol ale není zbrklé zvíře. Potřebuje čas a prostor pro to, aby mohl udělat závažné a dlouhodobé rozhodnutí. Proto bychom se v roce 2021 měli na chvíli zastavit. Ale ne proto, abychom zůstali stát, ale proto, abychom si vybrali novou cestu a na ní vykročili.

Měsíci lednu vládne také Buvol. Takže je to ideální měsíc pro to, abyste se zastavili a pořádně si promysleli, jak tento výjimečný a silný rok využít hlavně pro svoji dlouhodobou budoucnost. Nespěchejte, máte na to celý měsíc. Uvědomte si, co všechno pro nalezení nové cesty budete potřebovat a vytvořte si plán, díky kterému novou cestu naleznete.

Nový HAPPYWEEK zde: 2021.01.01.-happyweek-leden-268Stáhnout

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.