ZAČNĚTE SI S PARTNEREM TVOŘIT VAŠÍ BUDOUCNOST

Aktivní Krysa v prosinci nám vstoupí i do našeho vztahu. Rozhodně nebude chtít, abychom příliš lenošili a nic v rámci vztahu nedělali. Naopak, má nás „nakopnout“ k nové aktivitě. Proto bychom toho měli využít a do našich vztahů „vlít novou krev“.

I když nás v prosinci čekají krásné vánoční svátky, přeci jen energie „nečekají“ a rozhodně na nás nepočkají, až se vyspíme ze všech oslav a svátků, které jsou v prosinci před námi. Takže užívejme si krásy prosince, krásy adventu, Vánoc a posledního dne v roce aktivně s naším partnerem. Krysa v prosinci je Jangová a bude chtít naše aktivní zapojení. Snažte se tedy užívat si všeho, co prosinec přináší aktivně a hlavně se zapojte. Můžete se společně podělit o přípravné práce, chodit spolu na různé akce (které mohou být letos dost omezeny), jít ven na vánoční trhy, dát si spolu svařáčka, zapalovat spolu adventní svíčky….. Těch možností je samozřejmě velmi mnoho.

Důležité je ale to „aktivní zapojení se“. Nebuďte stranou. Dělejte vše aktivně a společně s partnerem. Můžete spolu uspořádat setkání přátel, pozvat je na dobré víno či dobrou večeři. Kreativitě se v tomto případě meze nekladou. Společná aktivita váš vztah opravdu posílí a vy pak můžete prožít krásné zimní období.

Prosinec ale není jen o různých svátcích a oslavách. Je to hlavně „probouzející“ měsíc pro nový rok. Měli byste si s partnerem začít povídat (Krysa = komunikace) o svých společných plánech do budoucna a jak v tomto může pomoci příští rok Kovového Buvola. Na tento rok byste se společně opravdu měli dobře připravit. Pokud se budete připravovat společně s partnerem a společně se rozhodnete pro novou životní cestu, pak vám rok 2021 dá opravdu velkou sílu do vašeho vztahu. Posílíte to ho tak pevným Kovem (rok 2021 je rokem Kovu), ale také mohutností a vytrvalostí Buvola. Budete-li svoji budoucnosti v novém roce řešit společně se svým partnerem, můžete si vytvořit velmi pevný základ pro to, že vám vztah opravdu dlouho vydrží.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA LISTOPAD

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na listopad
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.