ZAČNĚTE SE POMALOU PROBOUZET

Listopad byl měsíc, kterým jsme měli uzavřít rok 2020. V prosinci nám začíná vládnout Krysa, která vždy „otevírá brány“ k novému cyklu. Krysa k nám tak přivádí energie roku 2021. Ten sice „oficiálně“ začne až 12. února, ale jeho energie se začínají projevovat již v prosinci.

Foto: Freepik.com

Navíc Krysa vládne celému roku 2020 – tzv. Kovová Krysa. Ta nám měla otevřít brány do celého nového dvanáctiletí, které následuje po roce 2020. V letošním prosinci tak vládnou vlastně Krysy dvě: roční a měsíční. Proto síla energie Krysy je v prosinci velmi silná a měli bychom ji co nejvíce využít.

Pokud správně využíváte energie roku a jednotlivých měsíců, pak jste se v listopadu měli věnovat hlavně odpočinku a regeneraci svého organismu. Měli jste si posilovat své energie a vůbec je nevyčerpávat. Budete tyto energie potřebovat v následujícím roce. I v prosinci bychom se měli věnovat odpočinku a regeneraci, ale Krysa nám přináší již první „záchvěvy“ aktivní jangové energie.

V prosinci bychom se tedy měli pomalu začít „rozkoukávat“ a začít se připravovat na to, co nás čeká v roce 2021. Měli bychom si uvědomit, jaké příležitosti máme, čeho všeho můžeme využít a z jakých zdrojů můžeme čerpat. Ale toto všechno můžeme udělat pouze tehdy, víme-li přesně, co chceme. „CO“ je tak hlavním smyslem prosince v roce 2021. Z Feng Ren Shui víme, že energie roku 2021 jsou vhodné pro nastavení nové životní cesty. Celé nové dvanáctiletí, které začalo rokem 2020 je o „nastavení nového“, nové budoucnosti. A právě v roce 2021 bychom měli najít svoji novou cestu, po které se chceme vydat.

Abychom si ale tuto cestu mohli nastavit, musíme nejprve vědět, kam nás má zavést. Musíme znát cíl cesty.

A právě tomu bychom se měli věnovat v prosinci. Ujasnit si své cíle, své vize. Slovo „ujasnit“ je velmi důležité, protože vychází ze slova „jasný“. Aby něco bylo opravdu jasné, musí to mít dostatek světla, abychom to jasně viděli. A Feng Ren Shui nám říká, že světlo přichází s energií Ohně. Proto energie Ohně souvisí s naší vizí, naším snem, cílem. Čím jasnější obraz svého cíle máme, tím je jednodušší k němu najít cestu. Víme, že pokud existuje cíl, existuje zároveň i cesta – i kdybychom ji měli prošlapat jako první. Bez cíle se ale cesta špatně hledá.

Pokud tedy máte svůj jasný cíl, pak se v prosinci zaměřte na to, abyste si uvědomili, co všechno máte k dispozici k jeho dosažení. A pokud vám něco k dosažení cíle chybí, tak jak to doplnit. Je to jako příprava na cestu, na výlet. Chcete někam jet, na nějaké místo a tak jako první co uděláte je, že začnete přemýšlet o tom, co vše budete na cestu potřebovat, jaké jsou možnosti se na místo dopravit atd.

A přesně k tomu slouží energie prosince v roce 2021. Aktivně (Krysa je jangové zvíře a Jang = aktivita) se začněte zajímat o to, jak si rok 2021 nastavíte. Pokud jste byli na našich přípravných seminářích na rok 2021 tak víte, že v tomto roce je důležité se rozhodnout pro novou cestu. V roce 2021 bude vládnout silný a pevný Kovový Buvol a ten bude potřebovat mít dostatek „podkladů“ pro to, aby se dokázal pro danou cestu rozhodnout. Máte tedy ještě jeden měsíc na to, abyste mu tyto podklady sehnali.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA LISTOPAD

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na listopad
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.