OSLAVTE HOJNOST

Energie bohatství patří podle Feng Ren Shui k tzv. Gua 4. To je energie Dřeva a tu posiluje právě energie Vody, která nám začíná vládnout v listopadu. Je to tedy vhodné období pro to, abychom posílili naše vědomí své bohatosti, svého životního bohatství. Měli bychom si v této době uvědomit, jak dobře se máme, jak bohatý život máme k dispozici.

Bohužel v tomto roce, kdy nám vládne silný Kov je právě Gua 4 „osekáváno“ právě tímto Kovem, takže energie bohatství nám může slábnout. Je to dáno i různým omezením, které všichni prožíváme. A právě i pro to bychom si měli energii bohatství posílit a využít k tomu energii Vody v listopadu.

Když mluvíme o bohatství, tak nemusíme nutně mít na mysli peníze. Vnímejme to spíše jako bohatost našeho života. Jeho celkový potenciál. Můžeme si uvědomit, co všechno můžeme, co všechno máme, jaké příležitosti jsou nám k dispozici, jaké štěstí máme, že žijeme apod..

Posílit energii bohatství můžete také oslavou toho, čeho jste v tomto roce dosáhli. Listopad ukončuje naše letošní aktivní snažení. Máme se co nejvíce zklidnit. A tento klid můžeme využít právě k tomu, že si uvědomíme své bohatství a řádně ho oslavíme.

Můžete tak v listopadu uspořádat nějakou akci, na které zviditelníte své úspěchy, to, čeho se vám podařilo dosáhnout a spojíte to s oslavou svých výsledků. V letošním roce jsou možnosti oslav omezené. Nemůžeme se scházet ve větším počtu lidí (to je ten Kov, který nám osekává Dřevo právě i v Gua 4). Ale i tak se dají vymyslet různé akce, které mohou probíhat v omezeném počtu lidí. Můžete k tomu využít internet, své prezentace, sociální sítě apod. Dejte ale světu najevo, že se vám stále daří dobře a čeho jste letos dosáhli. Poděkujte za ty dary a pokud to jen trošku jde, podělte se o ně s ostatními. Vepř, který vládne v listopadu bude rád, že se může dělit a přispět ostatním.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA LISTOPAD

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na listopad
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.