TADY NAŠE LETOŠNÍ CESTA KONČÍ

Energie Vody, které nám budou nyní vládnout v průběhu zimní sezony, která začíná právě nyní v listopadu, jsou spojené s ukončováním. Ale zároveň víme, že každý konec je vlastně fáze, která je důležitá pro nový začátek. To, jak něco ukončíme, tak takovou energii pak bude mít i náš nový začátek.

V oblasti podnikání a byznysu bychom se tak v listopadu měli opravdu zaměřit na ukončení letošní „sezony“. Rozhodně to není vhodná doba pro začínání něčeho nového. Také bychom se již rozhodně neměli snažit „doběhnout“ to, co jsme v průběhu roku zameškali. To by bylo opravdu velmi vyčerpávající a vezme vám to příliš mnoho energie do nového začátku.

V listopadu se tedy opravdu snažte své aktivity ukončit a utlumit je na minimum. Měli bychom se věnovat jen tzv. „udržovacímu“ modu. I firma je živoucí organismus a působí na ni stejné přírodní zákony, jako na každého z nás. Navíc firmu tvoří lidé. Jejich energie tvoří energii firmy. Pokud lidé ve vaší firmě budou mít slabou energii, bude mít slabou energii i celá vaše firma.

A protože žijeme opravdu ve složité době, není rozhodně vhodné, abychom sami svými aktivitami ničili své energie a tím i energie firmy. Rozvoj podnikání je v současné době velmi omezen kovovými energiemi letošního roku. Kov tzv. „osekává“ Dřevo. A právě Dřevo je energie rozvoje a expanze. Když si uvědomíme, že i příští rok budou vládnout silné energie Kovu, pak je nám více než jasné, že budeme potřebovat hodně sil na to, abychom i rok 2021 zvládli.

Proto je důležité, abyste energii své firmy prostřednictvím energií svých zaměstnanců či kolegů co nejvíce chránili a posilovali. Příští rok musí být vaše firma silná, jinak bude její existence opravdu ohrožena. Silnější energie ničí slabší energii. Proto energie vaší firmy musí být silnější, než energie přicházejícího roku.

V listopadu se tak ve firmě zaměřte právě na posílení energie, uchovejte své zdroje silné a pevné, aby byli základem vašeho rozvoje v roce 2021.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA LISTOPAD

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na listopad
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.