ROK 2021 – BUDEME SE ROZHODOVAT O NAŠÍ NOVÉ CESTĚ

Rok 2021 navazuje na složitý a pro mnoho lidí velmi těžký rok 2020. Víme, že rokem 2020 začíná celé nové dvanáctiletí. Energie roku 2020 i celého dvanáctiletí se projevují ve znamení Kovu. Tato energie přináší řád a pořádek, ale také boje a konflikty. V roce 2020, který nové dvanáctiletí otevírá, vládly navíc energie „nového“. To znamená, že přichází období nového řádu, pořádku, systému apod. Rok 2021 tak bude o hledání nové cesty.

Nový řád bude určovat naši novou cestu. Budeme měnit své hodnoty, pohledy na svět, na život na naši budoucnost. Tím se nám bude otevírat nová cesta (rok 2021 je ve znamení tzv. hvězdy 6 = otevírání, řád, pravidla). Abychom si však mohli novou cestu nastavit, musíme nejdřív vidět náš cíl – mít jasnou vizi, kam chceme dojít. Bez této jasné vize nebude možné cestu najít. Nejasné vize tak mohou vést ke konfliktům a nepříjemným bojům. Můžeme bojovat sami se sebou, se společností, s ostatními lidmi….

Abyste se bojům a konfliktům vyhnuli, musíte mít jasnou vizi. Vize je od slova „vidět“, tj. musíte co nejjasněji vidět svoji budoucnost. Vize patří k energii Ohně, který vytváří světlo. A my ve Feng Ren Shui víme, že vše se přirozeně „otáčí za Sluncem“, tj. jde za světlem. Pokud vaše světlo bude jasné a zářivé, bude snadné cestu najít, protože toto silné světlo vám ji ukáže. Bude-li ale vaše světlo slabé, pak budete tápat v temnotách a budete se ztrácet. Tomu se musíte vyhnout.

Ujasněte si svůj cíl, svoji vizi (i slovo „ujasnit“ jasně ukazuje na jas a světlo). Jakmile svůj cíl uvidíte, pak se také objeví vaše nová cesta. Pokud budete svoji cestu vidět, pak nebude těžké se pro ni rozhodnout a vydat se po ní.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479

ŠKOLA FENG REN SHUI – vše o studiu zde:

Do školy se můžete přihlásit na jirka@byu.cz nebo můžete vyplnit přihlašovací formulář na stránce Školy Feng Ren Shui ZDE

přípravný seminář na rok 2021

Všichni víme, že rok 2020 není vůbec jednoduchý. I proto jsme se na něj připravovali již od října 2019. Stejně tak se musíme připravit na rok 2021, který nám velkou úlevu asi nepřinese. Připravili jsme pro vás opět přípravný seminář. Vše o semináři zde:

HAPPYWEEK NA LISTOPAD

Feng Ren Shui - HAPPYWEEK na listopad
Feng Ren Shui – HAPPYWEEK na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

přehled všech kurzů, přednášek a seminářů najdete zde:

Vzdělávání Feng Ren Shui
Vzdělávání Feng Ren Shui – foto Freepik.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.